Na fibuli was za duzo jest !!!!!!!!! :(
Ide tam gdzie expilem druidem :/
Na fib 4k/h na 1 kop dwarfow 6k
a to roznica
Zajebiście mnie wkurwia, jak widzie kogoś z podpisem w którym ma "minibanery" bo muszę kurwa przechylić głowę, żeby zobaczyć co tam ma.
Zajebiście mnie wkurwia, jak widzie kogoś z podpisem w którym ma "minibanery" bo muszę kurwa przechylić głowę, żeby zobaczyć co tam ma.
Ostatnio zmieniony przez S.A.W : 26-02-2008, 18:22
Zajebiście mnie wkurwia, jak widzie kogoś z podpisem w którym ma "minibanery" bo muszę kurwa przechylić głowę, żeby zobaczyć co tam ma.
Zajebiście mnie wkurwia, jak widzie kogoś z podpisem w którym ma "minibanery" bo muszę kurwa przechylić głowę, żeby zobaczyć co tam ma.
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki