Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Najlepszy telefon

  1. #1
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    18

    Domyślny Najlepszy telefon

    Który z tych telefonow jest najlepszy i dlaczego? Macie okazje wykazac sie rzetelna wiedza, ktora bedzie wynagrodzona green bagami w depo carlin

    LG G3
    Samsung Galaxy S5
    Sony Z3

    Albo tansze rozwiazania

    samsung s4
    sony z1/z2
    iphone 5


    Pamietajcie, ze lg jest sporo tanszy od pozostalych wiec jesli jest minimalnie gorszy, ale za to 500zl tanszy to i tak bedzie mial wiecej punktow (patrze cenami allegro)

  2. #2

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Piekło
    Posty
    254
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    LG teściowa posiada... jest bardzo lekki i nie zawiesza się na daną chwilę w ogóle ;) aparat jest również dobry ( wiem bo sprawdzałem ) ogólnie bardzo sobie chwali ostatnio miała s4 i zmieniła właśnie na g3

  3. #3

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    87
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    jestem szczęśliwym posiadaczem s5:) polecam.bebechy: potężny procesor,ramu odpowiednia ilość, wyświetlacz full hd, nagrywanie 4K( aparat16mpx), wodoodporny, usb 3.0 ogólnie telefon nie do zajechania. jeśli masz mozliwosc bierz w ciemno:)

  4. Reklama
  5. #4
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,356
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    OnePlusOne ?

  6. #5
    Avatar Super Predator
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,341
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Pod względem technicznym Sony Xperia Z3 i Samsung Galaxy S5 są takie same prawie (Z3 ma lepszą baterię, ale nie dużo). Różnica jest w wyświetlaczu, w Samsungu powinny być żywsze kolory. Waga różni się o 7 gramów, więc praktycznie nic. Wielkością też się o 0,1 cala różnią, czyli znowu nic. Z3 ma tylko więcej ramu, bo 3 GB, Samsung ma 2 GB.

  7. #6

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    149
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    LG G3/one plus one.

    S5 fajny tel, ale jakby byl za polowe jego ceny bo tak to nie jest jej wart

  8. Reklama
  9. #7

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Gdybysmy dalej brneli w to jak istotna jest cena to ja bym szarpnął sie nawet na polecenie G2 lub Nexusa 5 (ten sam posiadam, jest poprostu nieziemski, gdyby nie bateria i aparat to bym smialo mogl powiedziec ze telefon pod zadnym chyba stopniem juz lepszy byc nie moze.. no ale to moj pierwszy tel z takiej "najwyzszej" półki :p)

    topic: ja Ci z doswiadczenia powiem, ze jezeli nie jestes jakims maniakiem najnowszych modeli telefonów i nie widzisz roznicy pomiedzy 420ppi a 450ppi, to dla Ciebie zadnej roznicy juz S5 a Z3 nie zrobią. Wszystkie gry jeszcze przez pare lat beda na nich chodziły zajebiscie płynnie, aparaty oba mają swietne, oprogramowanie najnowsze czy dostaniesz tydzien wczesniej czy pozniej to Cie nie zbawi. Poszukaj informacji o jakichś szczegolnych funkcjach tych telefonów i na takiej podstawie wybierz co Ci się bardziej przyda.
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  10. #8
    Avatar cysio528
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,761
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Mam obecnie LG G2 i cóż, telefon teoretycznie bdb, ale ma wady, które denerwują. Co jakiś czas trzeba włączać tryb samolotowy, bo zawiesza się łączność (nie da się pobierać/wysyłać danych), czasem dostaje sms o nieodebranych połączeniach mimo, że nic nie dzwoniło. Wadą jest też brak dobrych custom romów typu CM. Problemy z nagrywaniem wideo też występują, chodzi o łapanie ostrości. Jeżeli ma być tanio i akceptujesz te wady to bierz G2.

    S4 odpada na starcie, gorszy chociażby od LG G2, a cena praktycznie ta sama.
    Jak ma być najlepiej, to myślę, że xperia z3, takie pierdoły jak wodoodporność czy 3gb ramu są całkiem miłym dodatkiem, ale patrzę na to pod kątem swojego użytkowania. Napisz jeszcze do czego będziesz głównie używał tego telefonu.

  11. #9
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,643
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Z3- bardzo przyzwoity telefon. Przerzucilem sie z iphona i szczerze polecam :)

  12. Reklama
  13. #10
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    32
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Jestem posiadaczem s5 i jestem bardzo zadowolony. Na plus na pewno bardzo ładne kolory na wyświetlaczu, nagrywanie w 4k, zdjęcia są naprawdę porywającej jakości, wodoodporność, bateria dosyć długo trzymie, możliwość włączenia bardzo niskiego poziomu zużycia bateri 10 dni gdy bateria jest naładowana w 100%, możliwość podzielenia ekranu na pół np oglądasz torga i w tym czasie śledzisz wyniki meczów, możliwość załączenia większej czułości dotyku fajna sprawa jak piździ na polu i nie chcę Ci się rękawiczek ściągaćmożliwość wmontowania nawet do 128 gb pamięci. Z całego serca polecam.
    Impossible Is Nothing

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Najlepsza siec, najlepszy telefon
    Przez Vampirex w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 20-07-2015, 17:21
  2. Magnes w etui na telefon... MAGNES I TELEFON?!
    Przez KokoDzambo w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 06-11-2014, 22:44
  3. KONKURS na najlepszy opis expowiska - do wygrania 3x PACC!
    Przez Celestian hunter w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post: 10-09-2010, 18:01
  4. Task paladynem (90+) - który najlepszy?
    Przez Mati666 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 10-09-2010, 10:10
  5. [8.22/8.42] Najlepszy War Bot??
    Przez Sc'avenger~ w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 06-05-2010, 17:14

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •