stan po 3 dniach gry, 11k w depo kiszone na promocje, pomału cioramy. Teraz 4 dni troche mniej intensywne ale od weekendu bedzie grane ostro






DZIABNIJ SIĘ ARIS


DZIABNIJ SIĘ ARIS
fac fideli sis fidelis
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (1 użytkowników i 1 gości)
Zakładki