Reklama
Strona 842 z 863 PierwszaPierwsza ... 342742792832840841842843844852 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 12,616 do 12,630 z 12938

Temat: Screeny z Tibiantisa :-)

  1. #12616

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz offline
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    57
    Posty
    3,096
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    tibiarz podklada

  2. #12617
    Avatar djmikser
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    BIALYSTOK.
    Posty
    2,069
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    @rosen ;
    Potezny slimak

    Fajna zbroja wyslij na carlin dziekuje

  3. #12618
    Avatar pogladacz
    Data rejestracji
    2025
    Posty
    26
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Macie filmik z nieudanego ani 4 MS'ów ?

    Screeny z Tibiantisa :-)-bez-tytulu.png

  4. Reklama
  5. #12619

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,377
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj pogladacz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Macie filmik z nieudanego ani 4 MS'ów ?
    ale kombos poleciał ja piernicze

  6. #12620
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    10,696
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    czy miejscowka z czarnymi demonami byla troche inspirowana miejscowka demonologa z diablo 2 z II aktu?
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  7. #12621
    Avatar Lord Xivan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    11,727
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Taca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czy miejscowka z czarnymi demonami byla troche inspirowana miejscowka demonologa z diablo 2 z II aktu?
    siema kiedy anihilator

  8. Reklama
  9. #12622
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    10,696
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siema kiedy anihilator
    na 200 lewelu
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  10. #12623
    Avatar Lord Xivan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    11,727
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Taca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na 200 lewelu

  11. #12624

    Data rejestracji
    2025
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Screeny z Tibiantisa :-)-141.pngScreeny z Tibiantisa :-)-14222222.png

  12. Reklama
  13. #12625
    Avatar Retsam
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    304
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    postacie z test serwera zostaja juz na nowym serwie ?

  14. #12626
    Avatar Lomax O.o
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Piła
    Wiek
    35
    Posty
    133
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Retsam napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    postacie z test serwera zostaja juz na nowym serwie ?
    no wiadomo, ze tak. przeciez jak wystartuje to fajnie miec 200lvl'e od razu

  15. #12627
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    33
    Posty
    5,017
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Lomax O.o napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no wiadomo, ze tak. przeciez jak wystartuje to fajnie miec 200lvl'e od razu
    chodzi o pozakładane nicki wiadomo że startujesz z 1 lvl ale spoko tibiarz powinien udostępnić przenoszenie postaci z rl tibi albo torgots :O

  16. Reklama
  17. #12628

    Data rejestracji
    2025
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Jak wróciłem na rl tibie i załadowałem pacca to tutaj taki news że Tibiantis no-pvp rusza gdzie marzyłem o tym, kurwa wasza mać
    przepale ten pacc na offline train i gramy tutaj

  18. #12629
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj Retsam napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    postacie z test serwera zostaja juz na nowym serwie ?
    po teście chary będą oczywiście zresetowane, ale nicki zostają

  19. #12630
    Avatar Raptor Nobis
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Braniewo
    Posty
    418
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Gorgonzola ots chyba pozazdrościli, że startuje nowy tibiantis non-pvp i dzień przed wypuszczają swojego Mr Tibiarzu trza ich na kolegium podać XD

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Djinn Wars - Zapowiedź Tibiantisa | Polskie napisy
    Przez Szalony Psimek w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 15-05-2026, 09:35
  2. Strimerzy Tibiantisa - aktualne strimy
    Przez Dracobow w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 01-06-2020, 21:42
  3. GRACZ HUUUIK Z TIBIANTISA POSZUKIWANY
    Przez korineq w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 20-04-2020, 10:32

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •