to moja wina, zalogowałem się dzisiaj po 2 latach
Chuj z moimi runami, bo przeciez nie mam premium.
DZIABNIJ SIĘ ARIS


Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)
Zakładki