kto byczka odpierdolyl:reeeeeeee
Wersja do druku
kto byczka odpierdolyl:reeeeeeee
jak to mowi @Lord ; najlepiej smakuje lvl wbity dwa razy, czy jakos tak :feelsokayman
no one way mano last wampir na wyjsciu,chyba drugi vampire shield podczas calego gameplayu :hidethepainlewy
Załącznik 389030
Załącznik 389031
sneak peek :sovietpepe
na 200 powrzucam 121-200 :pepeweed
a annihilatora jak nie bylo tak nie ma :reeeeeeee
bedzie :lewy
Załącznik 389086
w pierwszym necro na palacu :peepogiggle
:monkahmm
Załącznik 389102
:peepo
misja 2 bp butow niedlugo ukonczona bedzie :lewyrozsierdzony
ktoś gra na tym trupie jeszcze???
"nie chce mi się lub nie mam czasu grać, więc na pewno nikt inny też nie gra :feelsspecialman a w ogóle to nienawidzę was i tej gry, zdechlak jebany :reeeeeeee" odcinek 2134 :residentsleeper