śmiechłem :lul
Wersja do druku
śmiechłem :lul
Każdy uczciwy tibijczyk gra bo nie ma lepszego serwera pozdrawiam
:szczescboze
woooooow :poggers
170->190 = 2 dsmy
190->193 = 3 dsmy
brawo tibiarz games :sovietpepe:lewyohyou
kozak gz
dzieki luki!!
jeszcze jeden
https://i.imgur.com/DogfJHw.png
:peepoblanket kiedy annihilator? :keepo
Na lepszy dzień, Tibiarz podrzuca smakołyki :peepolove:peepogiggle
https://gyazo.com/a4bdf0f5c0dd95936145bb178fe6b33c