vito na polskich blachach na granicy polsko holenderskiej - pamietamy(*)
Wersja do druku
Załącznik 388973
dzieki aris
Załącznik 388974
dzieki tibiarz :ez
podlozone bo nie na streamie -.-
przykro mi za to co kiedys robilem i nie pisze dlatego bo chce grac i tak nie lubie tej wersji xd
:czesiuhehe
Załącznik 388976
w swieta daje :ez
tera to tokeny idziemy zbierac ale juz niedlugo jeszcze 11 leweli :maguire
18 bp hmm 2 bp gfb 6 life ring 5 bp mana 2200 bolt
Załącznik 388977
panie ale kto to widzial zeby skorpionice nerfic i juz tokenow nie dropia madre to????????:kekwstop:kekwstop:kekwstop:kekwstop:kek wstop:kekwstop:kekwstop
Dzien Dobry Tibijscy wojownicy, chcialbym powrocic do gry po dluzszej przerwie. Jak wyglada sytuacja idzie sobie pograc neutral czy gnebia gracza jacys zloczyncy ? :thisisfine
jacys zloczyncy zawsze cos tam robia ale ugolem jest dobrze :nazipepe
z runami może być problem bo bardzo rzadko ktoś sprzedaje coś.
Załącznik 389017
20 bp hmm 2 bp gfb 5 bp mana 2200 bolt