Czy to będzie serwer 7.4 jak obecny Tibiantis ?
Wersja do druku
Dziesiaty upadek alfonsa
https://i.imgur.com/WAFeOgc.png
:kekwstop
nie przejmuj sie heniusa juz za chwile bedziemy se stac na czilku pod domkiem na non-pvp
potem tak teraz nie :feelsokayman
czy mozna blokowac respa czy nie :zaba
genialny pomysl tibiarza teraz ludzie beda robili runki na dwoch serwerach i kazdy pumpnie, bo 200+ runemejkerow bedzie gralo
zależy od sytuacji, ale ogólnie to nie można :lewy8s
ty no nie wiem wszystko to jakies takie :monkahmm:zaba