chcialbym ale ostatnio tak randomowo gram, ze postrzelam pol h i ide afk na 2h a dla widzow chcialbym zrobic porzadny parogodzinny strimek
loocik 55bp sd oddalo pieknie
Załącznik 388778
Wersja do druku
chcialbym ale ostatnio tak randomowo gram, ze postrzelam pol h i ide afk na 2h a dla widzow chcialbym zrobic porzadny parogodzinny strimek
loocik 55bp sd oddalo pieknie
Załącznik 388778
discordowe szczekacze vs kongfitury i przyjaciele
https://www.youtube.com/watch?v=yrRZ5lyyGPE
bedzie 300 do konca roku?
Fajny byku(my cumple) i fajne itemki
:szczescboze
Co to za nowe dymy na serwerze ? :=:
wojna na tle rasowym :borek
neutrale sie szarpia
Załącznik 388818
juz mozna zaczac odliczac? 23 left
Załącznik 388845
nie na stream to sie nie liczy
:kekwait