deja vu
https://gyazo.com/4879d21514dc89195cc278ae1ba5d526
Wersja do druku
o kierwa w koncu ktos wyjasnil wuwuzele
złapany w sidła bez wyjscia :probierzhehe
no nastepnym krokiem 8.0, zmierzasz w dobra strone tym tbiarzem
siema Tibiarz pisze by miec nasza co polroczną interakcję
ktos ma kontakt do koczka ostatni raz tak do mnie napisal
Dzisiejsze przygody i troche zaleglych awansow :)
https://i.imgur.com/o107Uic.png
https://i.imgur.com/Y1N305H.png
https://i.imgur.com/bCgmPiv.png
https://i.imgur.com/ieW03E1.png
https://i.imgur.com/By4S6VH.png
https://i.imgur.com/ameevCZ.png
https://i.imgur.com/qWTSji1.png
https://i.imgur.com/QaaZMYI.png
https://i.imgur.com/1J36Q23.png
co to za stwory
ale podroznik :peepogiggle
zawsze cieszy
Załącznik 388192