Reklama
Strona 836 z 863 PierwszaPierwsza ... 336736786826834835836837838846 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 12,526 do 12,540 z 12938

Temat: Screeny z Tibiantisa :-)

  1. #12526
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    13,144
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  2. #12527
    Avatar Killerz95
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Screeny z Tibiantisa :-)-165.png

    1500 bolts, 1.5 bp uh, 12bp hmms 9bp manas, 5 life rings- na jednego paladyna

    Loot do podziału, exp: ~80k/h

    Screeny z Tibiantisa :-)-loot.png






    Wybraliśmy się na to kilka razy, fajna odskocznia od smoków, ale póki co miejscówka kompletnie nieopłacalna pod względem expa i loota na mid/h-levelach, może dla zajawki lub hunta z ds'ami ta miejscówka się sprawdza.

    Oczywiście próba powinna być większa, jednak 80k/h sprawia, że miejscówka jest zupełnie pusta, loot to loteria wiadomo. Fajnie jakby jakiś dodatkowy rarek z tego leciał, albo miały trochę mniej hp, ewentualnie jakiegoś dl'a tam dorzucić, żeby ta miejscówka była bardziej atrakcyjna pod względem loota/expa . Miejsce z potencjałem i klimatem, ale wydaje się, że brakuje cyferek.
    Ostatnio zmieniony przez Killerz95 : 10-12-2025, 00:17

  3. #12528

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz offline
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    57
    Posty
    3,096
    Siła reputacji
    14

    Domyślny


  4. Reklama
  5. #12529
    Avatar Lord Xivan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    11,727
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    widzialem to na zywo!!

  6. #12530
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,376
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    @Byczek Kiedy strumyczek?
    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  7. #12531
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    13,144
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Killerz95 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wybraliśmy się na to kilka razy, fajna odskocznia od smoków, ale póki co miejscówka kompletnie nieopłacalna pod względem expa i loota na mid/h-levelach, może dla zajawki lub hunta z ds'ami ta miejscówka się sprawdza.
    jakby chociaz exp wynagradzal te 110-120k h robic we dwoch

    a tak to idziesz vdl robisz 120-150k i jeszzce profit z workiem a jak rar spadnie to essa
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  8. Reklama
  9. #12532
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    13,144
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Byczek Kiedy strumyczek?

    jak dobrze pojdzie to pt/sob/nd
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  10. #12533
    Avatar Maseczka
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Świnoujście
    Posty
    1,768
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak dobrze pojdzie to pt/sob/nd
    dawaj Bydlak czekamy!

  11. #12534
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    najlepiej strumyk z gnebienia oponentów

  12. Reklama
  13. #12535
    Avatar Killerz95
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    najlepiej strumyk z gnebienia oponentów
    Oponenci grają na totalnej jajuwie, a i tak dostają przekopę. Wrócą na tibiantisa, jak nam się wszystkim odechce grać i powiedzą, że wygrali otsa. Taki obraz charloverów

  14. #12536
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,376
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    a co majom z wami grać na zdechlaku i sie napierdalać z 300 lvlami
    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  15. #12537
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    13,144
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Killerz95 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Oponenci grają na totalnej jajuwie, a i tak dostają przekopę. Wrócą na tibiantisa, jak nam się wszystkim odechce grać i powiedzą, że wygrali otsa. Taki obraz charloverów

    Screeny z Tibiantisa :-)-8f268f4c384c802b39409387e06a9bc6.png
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  16. Reklama
  17. #12538
    Avatar Widl
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Świnoujście
    Posty
    647
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    ale hejter grr

  18. #12539

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz offline
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    57
    Posty
    3,096
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    NO CO NIE MOGĘ MÓWIĆ PRAWDĘ MÓWIĘ, NIE?

  19. #12540
    Avatar Maseczka
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Świnoujście
    Posty
    1,768
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Screeny z Tibiantisa :-)-8f268f4c384c802b39409387e06a9bc6.png
    ten co grał pół dnia i konia walił do discorda
    hipokryzja level 300

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Djinn Wars - Zapowiedź Tibiantisa | Polskie napisy
    Przez Szalony Psimek w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 15-05-2026, 09:35
  2. Strimerzy Tibiantisa - aktualne strimy
    Przez Dracobow w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 01-06-2020, 21:42
  3. GRACZ HUUUIK Z TIBIANTISA POSZUKIWANY
    Przez korineq w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 20-04-2020, 10:32

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •