Astiliapl napisał
Jak masz zamiar grać do 100 lvl i ci się znudzi to palek ale jak wyżej to polecam msa chociaż potrafi wkur... to że sie ma tak mało hp :)
Cała prawda :) żeby grać na serwerze na którym nie możesz zabić bota który Ci expa psuje to też trzeba mieć neje..ne :) Jak dla mnie strata czasu taki serwer.
Ale przynajmniej możesz grać. Pozdro.
Grałem MSem do 95 i palkiem do 110~
Obie postaci są raczej pod granie solo.
Palkiem więcej profitujesz, o wiele więcej, chociaż na wyższych lvlach ta różnica się zmniejsza.
Do sorca trzeba się przyzwyczaić i mieć ogar w łapie, palkiem wystarczą 4 hoty, sorkiem niestety trochę więcej.
Sorcem szybciej się expi.
Jak chcesz dobić koło 100 lvla, to osobiście polecam palka, fajniej się gra jak dla mnie do tego poziomu~, później wolałbym grać sorkiem, bo palkiem jest strasznie nudno.
Wybierz co chcesz, najlepiej to zrób 2 chary jak napisali i stawiaj na off training i graj sobie którymś. Możesz codziennie grać 4h i zbijać ledwo premium stamine a lvl będze na każdym leciał jakbyś grał 8h dziennie. : D
Zakładki