a logowałeś sie chociaz raz na www.tibiaibot.com chociaz raz?
jeśli tak to powinieneś dostać za jakiś czas.
ale głupio robisz że pierw zamawiasz a potem pytasz czy zaufani..
Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)
Zakładki