Mondry Urzytkownik napisał
kompletnie nie opłaca się z assassinkami ;) naprawdę. ale jeżeli juz koniecznie musisz to możesz mieć profit bo jak zaczynałem to na 200 assassinek bylem 2k do przodu. teraz na 2k power boltow jestem po 20k do przodu wiec sobie porownaj. A z pb dasz rade na lajcie. Co do expa to z premmy staminką mam 200k/h wiec z assassinkami bez staminy wyciagniesz ze 150/h zalezy tez jaki server ile ludu tam biega itepe
Faktycznie, nick czasem jest niezwykle adekwatny... ;-) .
Sam napisałeś, że resp, a więc i exp zależy od serwera, a konkretnie od ilości ludzi online. Więc nie możesz stwierdzić, czy się będzie opłacać, jeśli chodzi o exp. To raz.
Dwa - niektórzy kasy mają w bród i zależy im tylko na expie. A Assassinki właśnie przede wszystkim służą do PG.
Trzy - na tym lvlu nie ma jeszcze za bardzo żadnych super miejscówek do PG RP solo. Nie mówiąc już o tym, żeby się zwracało (DLe, Fro + AsS = przeważnie waste).
Naki94 napisał
Z assami na 0/lekki profit, pb profity dosc spore, exp mozna lepszy wyciagnac jak na lb rzeczywiscie, ale tez czzzzzzzesto ktos jest na drefii ;x
Dlatego, że to największy resp wyrmów w Tibii :P .
Teoretycznie, po wybiciu respa można zajść też przy okazji na jakiegoś Grima (na takim lvlu niezbędne Fire Bomby, ew. Walle), zawsze więcej expa wpadnie.
No i oczywiście czyści się cały cave, włącznie z "pagórkami".
#Autor
Jeśli u Was te wyrmy są często wolne, to możesz tam chodzić poPGować ze starami, a potem odrobić ew. waste z PB :-) .
Pzdr ^^
Zakładki