Niższy dist - skilowanie ze spearów, zwłaszcza na monku, który ma lepszego defa od slimów.
Wyższy dist (ok. 50-60?) - SS. W zależności od finansów.
Dodam jeszcze coś do wcześniejszych postów:
Zaachar napisał
Dobra, pierwszy post na forum, więc zobaczymy czy dam radę.
Paladyn: 25 lvl
Skille: 76/64
Eq: Demon Helmet, MMS, Blue Legs, Boh, Paladin Armor (skille podałem bez nakładania Armor'u)
I stąd moje pytanie.. nudzi mi się, jestem już po maturce i mam trochę czasu, więc sobie skilluję. Do wyskillowania mam jeszcze około 4400 small stones. I stąd moje pytanie.. na czym z takim eq i skillami moge spokojnie posiedzieć? Slime już za szybko padają, co uderzenie zadaję hit'a w wysokości 8-19 max. Może cyklopy? Czekam na jakieś podpowiedzi.
Pjona!
Więc:
Na skilowanie ubierz inne eq. Zależy, czy masz kasę - możesz sobie skołować Mammoth Fur Cape (ja ją nawet na 65 lvlu noszę, jak cap jest dla mnie priorytetem, poza tym jest tania) lub Blue Robe (ma więcej arma, ale droższa). BoHy śmiało możesz zmienić na zwykłe buty, ew. Fur Bootsy (jak wyżej). Ale to tak opcjonalna sugestia :)
Desmo napisał
do 80 wytrzymaj na slime oczywiście bij bez pall arma zawsze to trochę mniejsze hity :) potem jeżeli to pvp mógłbyś sobie załatwić monka lub wyekspic druta/sora do 27 i stawiac na MC jeśli n-pvp to juz raczej powinieneś ogarnąć monka dziko żyjącego xD
Lub geomancera, którego na pewno nie ubije przez przypadek, bo leczy się jak dziki (teoretycznie można by nawet na nim na full ataku skilować :P ). Na geo na Triangle Tower można nawet niższym lvlem trenić, tylko dobrze mieć jakiś alarm na innych ludzi i chara na MC na niższym piętrze wieży.
Pzdr
Zakładki