Dlaczego część tego forum uważa, że Cipsoft nie przepada, nie lubi bądź jeszcze lepiej NIE ZNOSI ROOKSTAYERÓW? Nie macie powodów, aby tak myśleć, bo czy kiedyś przyszedł GM i powiedział ,, ushuahua nie lubie was dlatego dam wam bana"? NIE. Nawet znalazłem powody, by myśleć, że nas lubi. Trzy powody:
- wprowadził small health potion, ale ktoś sie może uczepić, ze to dla newbie;
- Są także bossowie: Apprentice Sheng i Munster. co do tego pierwszego to powiedzicie szczerze: czy jeden bądź nawet pięć 7-lvlowych postaci dało by radę z całym mino hell i Apprentice Shengiem? NIE, to zadanie powierza nam, rookstayerom, Cipsoft;
- I ostatni, niepodważalny dowód: Dlaczego robiłby mity typu: SoF, MM, Ghoul i ostatnio dodaną tarantulę (gdyby nas nie lubił, nie dodawał by mitów)? Powiedzmy szczerze: bez mitów grałoby mniej niż 50% rookstayerów. Reszta byliby to ludzie, którzy pomagają newbie (np. ja, serio) i JE*ANI BOTTERZY, dla których brak mi słów.
Jeśli nie zgadzacie się ze mną, dajcie sensowne wyjaśnienie poparte dowodem.
Zakładki