Reklama
Strona 12 z 14 PierwszaPierwsza ... 21011121314 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 166 do 180 z 200

Temat: Droga do ciał potrzebnych do SSQ

  1. #166

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Bielsko-Biała
    Posty
    41
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    a i tak niema poco szukać tych ciał bo jest udowodnione, że nie są one potrzebne do tego questu
    Drakon Arax: ile stoi beer paw?
    Wiccan: az sie przewroci
    Bim Palladinek: zczaj to. Na religi jak ksiadz sie spytal co zrobil jezus po 3 dniach, powiedzialem, ze sie zrespil i uwage dostalem :\

  2. #167
    Ksenonek

    Domyślny

    W Goblin hell rzeczywiście nic nie ma. Trolli o wadze 100oz. jest już 4.
    Wzięliście w ogóle pod uwagę raty? W pieczarze z Posion Spiderem gdzie znajduje sie 1 ciało trolla 100oz. i poziom wyżej znajduje się masa ciał ratów.

    Może jeżeli mowa o ciałach warto porozmawiać z Tomem.
    Dawno temu rozmawiałem z pewnym anglikiem, który twierdził, że znalazł
    ciało orca, które następnie zamienił na coś u Toma. Może Tom wymieni się ciałami, np da Mino za 3 Trolle :)

    Również Blind Orc może być zamieszany w całą sprawę.

    To tylko kilka pomysłów, chce po prostu przedstawić alternatywne możliwości aby nie szukać rozwiązania tylko wokół jednego elementu ;)

  3. #168
    konto usunięte

    Domyślny looooool

    Ja już wiem jak zdobyć ten klucz! LOL! trzeba mieć tego wolfa , trolla i mino (jest w bear room). Resztę można czymś napakować i gotowe ;]
    A potem wylać life fluid i umieścić na grobach ciała (od lewej: mino orc wolf human spider deer ) i kliknąć na czaszkę, use with i na siebie. Daje Ci
    gold key. Idziemy do mino mage omijamy go i idziemy do teleportu. W świątyni dierzemy spike i cieszymy sie nagrodom. ;];];];]

  4. Reklama
  5. #169
    Avatar Adamanta Daramian
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    bolzga
    Wiek
    31
    Posty
    291
    Siła reputacji
    19

    Domyślny heh

    @up
    żeś wymyślił, najpierw zrób to, a potem pisz a nie wyskakujes z tekstem "WIEM JAK TO ZROBIć HAAH ONEONEONE!!!!111"
    to napewno tak nie jest, posługujecie się solucją Shadow rex'a
    Pewnie on to zrobił inaczej, ale spike sword dawał mi na trade i widziałem jeszcze!
    @topic
    Ciało deera jest napewno na pacc area, przelookałem cały FACC!
    Orc też i spider...
    Solve et Coagula

  6. #170
    konto usunięte

    Domyślny LoL

    Tak dobrye nad tzm pracujesy ale powiem e racyej ci to nie wyjdzie..

    Postanowiłem przygotować troche faktów na temat mm i ss
    1. Spike sword.

    - Mozna go zdobyć przenosząc się w jakiś sposób na wyspę - niemożliwe, gdyż otaczają go kamienie z ogniami.

    -Można go zdobyć tylko na 1 lvl ("Only humble may touch a Sword of Fury" humble-skromny) - nigdy nie widziałem ani nie słyszałem o bramce levelowej że musisz mieć x lvl lub niższy.

    -Dostaje sie go po zabiciu Mino Maga po przejściu przez teleport nad nim - Mino Mag nie ma nic wspólnego z Sword of Fury, gdyż SoF został schowany na wyspie po jego kradzieży, teleport ten prowadzi do Mintwalin, jednak jest uszkodzony i nie można przez niego przechodzic.

    -Po stanięciu na dwa specjalne pola, wywołujemy ruchy ziemi, tworząc falę, która przygasza płomienie na wyspie i zabiera SS'a a następnie spływa on wodospadami na poziomie -1 i -2 - gdyby tak było, nawet nooby na 2 lvl by już go dawno miały.

    2. Mino Mag.

    -Można wejść do jego pokoju otwierając drzwi kluczem - niemożliwe ponieważ w jednej z ksiąg na Rookgardzie jest napisane, że drzwi te zostały zamknięte magią i żaden z istniejących na świecie kluczy nie jest w stanie ich otworzyć.

    -MM sam otwiera komnatę - gdyby tak było już dawno ktoś by go pokonal.

    -Można dojść do niego po zebraniu potrzebnych nietypowych ciał potworów - co mają jakieś trupy do MM?? Nawet w żadnej księdze nie było o niczym takim wzmianki.

  7. #171
    konto usunięte

    Domyślny Sry dla moderatora ale nie bedzie o cialach ale musze

    Probowalem zrobic tego questa razem z 18 rookslayerem [ ja 16] i nie zrobilismy bo cial nie chcialo nam sie taszcyc... Ale potem dolaczyl do nas moj qmpel 56 rookslayer i 11 rookslayer i probowalismy robic questa. Spike Sword zniknal bo 56 biegal... Ciala byly bo 56 przyniosl. Wylalismy krew na czaske. I nic... Wylalismy LF na czaske i dalej nic :/... Tamten filmik to byl ots i tyle a z tego co ja wiem to chyba Sunrise ma klucz do minomaga i dostala go od GoDa albo kogos takiego za 100lvl :)... Ale to tez prawda albo mit ;) pozdro [ to byl moj pierwszy post ;] ]

  8. Reklama
  9. #172
    konto usunięte

    Domyślny

    Bosze jakis noobek nagral se na swoim otsie film jak zrobic ssq i wy mu w to wierzycie ... Powod:? popularnosc? ? shadows rex is my master yeA oneoneone1111!!!! czasem o tym nie pomysleliscie?? skoro on wykonal tego questa to niech mi pokaze ss na trade ja zrobie screena i go tu dam a nie inny jego kolega mowi na forum aaaa on mi pokazywal spike sworda !!!! to napewno prawda z tymi cialami oneoneone:> ktos tam mowil ze on go chyba wyrzucil do wody ? roftl kazdy kto ma chociaz troche rozumu by go nie wyrzucal poniewaz mozna go sobie za ladna kase na allegro np sprzedac albo cus... chyba ze jest mass idiot i go wyrzucil do wody xd...

  10. #173
    Avatar Wuma
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Sandomierz / Królewskie miasto /
    Posty
    144
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    co do tego mino maga to ktos na forum jakiegos posta pisal ze mino mag to npc bo gdy sie zaznaczy battle to znika? niech ktos to zobaczy :)

  11. #174
    Ksenonek

    Domyślny

    Battle znika bo jest za ścianą, za to podtrzymuje battle, które uniemożliwia wylogowanie ;)

  12. Reklama
  13. #175
    marcin00

    Domyślny Shadow rex

    Moim zdaniem to lipa, Sam shadow mowil ze nie nakrecil filmika na rl tibi bo byl podniecony za bardzo tym ze bedzie mial ss'a. To po jakiego zaraz wywalil go do wody!!?? nie czaje tego

  14. #176
    konto usunięte

    Domyślny SmoczekLeon nie zdobył SS!!!

    Właśnie zauważyłem na GG, że SmoczekLeon jest dostępny.
    Piszę do niego "siema, mam pytanie odnośnie twojego filmiku na youtube, masz golden keya?"
    A on mnie blokuje - to jasne, że go nie ma!
    Nie ma dowodu - lub jeśli ma niech pokaże na trade golden key. to zróbcie screenshoot i dajcie na forum. Przecież one nie są jednorazowe co nie?
    Więc nie szukajcie ciał dopóki on wam go nie pokaże - bo po co tracić czas jeśli jego filmik to FAKE. Nie będę upubliczniał jego adresu gg - poszukajcie sami :) ale po co jeśli on od razu da wam bloka...

  15. #177

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Może to głupie pytaniem ale muszę je zadać :p

    Skoro istaniej wogule ten golden key to nie powinien on być

    na: http: //tibia.pl/items.php?type=key&sort=nazwa&t=a

    skasujcie odstep

    I jak co ne ce warna :p

  16. Reklama
  17. #178
    Avatar Shädow
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    موسوي بيروق
    Posty
    43
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj adamwiacek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Właśnie zauważyłem na GG, że SmoczekLeon jest dostępny.
    Piszę do niego "siema, mam pytanie odnośnie twojego filmiku na youtube, masz golden keya?"
    A on mnie blokuje - to jasne, że go nie ma!
    Nie ma dowodu - lub jeśli ma niech pokaże na trade golden key. to zróbcie screenshoot i dajcie na forum. Przecież one nie są jednorazowe co nie?
    Więc nie szukajcie ciał dopóki on wam go nie pokaże - bo po co tracić czas jeśli jego filmik to FAKE. Nie będę upubliczniał jego adresu gg - poszukajcie sami :) ale po co jeśli on od razu da wam bloka...
    a ty byś się nie znudził tymi ciągłymi wiadomościami na gg z prośbą o to samo ? i jeszcze mówić o tym komuś kogo się nawet nie zna, ja też bym cie zablokował

  18. #179
    Avatar Johnny from Rook
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łóć
    Posty
    189
    Siła reputacji
    18

    Domyślny Cipfried

    Byłem ostatnio u Cipfrieda i powiedziałem do niego "quest"
    Nagadał, żeby uczyć się walki na królikach owcach i jeleniach, a walczyć ze szczurami, chrząszczami i pająkami. Wiem, że on tak gada dla newbie ale może na tych grobach trzeba położyć zwykłe, świeże ciała:

    rabbit-sheep-deer-skull-rat-bug-spider

    mam nadzieję, że pomogłem

  19. #180
    konto usunięte

    Domyślny

    Świerze próbował zwykłe mój kumpel z ekipą nie dało się świerzych, ale nikt nie próbował kożystać z tych nietypowych ciał, wkrótce kożystając z ciał z tej stronki próbuje z ekipą wykonać spike sword quest !!

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [NG] Nie otwiera ciał
    Przez Rejmen92 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 05-07-2010, 11:17
  2. [elfbot] picie potek z ciał potworkow
    Przez Berafiiiito w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 02-04-2010, 02:16
  3. Kilku redaktorów potrzebnych od zaraz.
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 140
    Ostatni post: 03-07-2009, 21:44
  4. SSQ obalony -.-
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-03-2008, 12:37
  5. SSQ Zdany- WSKAZÓWKI CENNE JAK SPOILER!
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post: 10-02-2008, 16:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •