Reklama
Strona 2 z 5 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 75

Temat: Kolejny trop... Rozwiążemy zagadkę

  1. #16
    Avatar Smoczek Leon
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    B██████ów
    Posty
    79
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj W0)+3K napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Smoczek Leon zmartwię cię bo wszystko co jest na tibia earth kręcą nuby z tibia.pl, tibiąCAM.
    Przecież mówie. A tibicam zapisuje jeden poziom w góre i w dół od tego na krórym się znajdujemy + 2 kratki poza widokiem ...

  2. #17

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    918
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Byc moze jakos sie tam da wejsc ... kiedys widzialem screena na ktorym widac bylo zgona pod takim duzym kamieniem , ten zgon normalnie jest zupelnie nie widoczny ale kolo ktory robil screena mial przezroczyste kamienie ;]

  3. #18
    konto usunięte

    Domyślny

    Mi się wydaję że Maze of Fury prowadzi do miejsca gdzie zostanie przeteleportowany SS. a aby dojsć do tego tunelu trzeba jakąś dźwignie przesunąć aby kamienie znikły. :/. Nie wiem. Może Spike Sword na serio nie jest do zdobycia. Bo jedna osoba mogła by go wykonać kilka razy.

  4. Reklama
  5. #19
    Onielek

    Domyślny SoF

    Mi się zdaje, że tego przejścia nikt nie odkopie, więc po co się trudzić... Spróbujmy pickiem(ewentualnie)

  6. #20
    Avatar Kentin
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Olsztyn
    Posty
    204
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @Onielek
    bardzo dobry pomysl
    nie wydaje ci sie ze CIPy nie dalyby czegos tak prostego?
    @topic
    wedlug mnie to jest to pozostalosc tego tunelu na main'a ktora zostala
    "zakopana".
    Napewno to nie jest droga do ss,gdyz qmpel wie jak zdobyc spike sword
    tylko nie chce sie podzielic xP
    Dal mi tylko kilka szczegolow ktore powiem wam :)
    -Jest to zwiazane z orkami
    -Podczas tego questu musisz miec 10 jablek i box
    Kiedy mają Cię wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo co się stanie zanim Ci ją przyniosą.

  7. #21
    Akaste

    Domyślny

    @Kentin Jak wie twój kupel jak zdobyć to niech zdobędzie i zrobi Screen Shooty. Ja też lubię wkręcać kogoś mówiąc że wiem jak coś zdobyć. Przecież każdy se może wymyślić że trzeba tam akurat takie itemy.

    @topic Według mnie to tylko tak dla picu Cip'y robiły, albo żeby potem móc coś dodać (jakiś quest albo cuś).

  8. Reklama
  9. #22
    konto usunięte

    Domyślny

    SS znika co nie i to jest początek QUESTU na SS. MoF nie ma nic Z tym spulnego jak był by ktoś stary gracze grał z 4-5 lat to by tam ExPil.
    Tak jak tu jest napisane

    Ghouls and the Maze of Fury ( Tam Były GHOULE :P Maze Of Fury Korytarz Furii )

    A że GHOULE Były ciężkie i czasem ktoś sprowadzał je do Skeletów to cip
    utajnił swój błąd :P

    Byłem U Kumpla I Widziałem Ghoula :P
    Ja też grałem 4 lata temu ale nie miałem PACCA

    Albo Jak Powiemy DO kolesia z life fluidami MAGIC
    to on nam powie że jest w podziemiach jeszcze istota która używa magii (Mino Mag) I Może Te Ghoule ale bardziej Ghoul Room


    CZyli Nic Nie JEst Z SS Spólnego

  10. #23
    konto usunięte

    Domyślny Ktoś napisał tu coś mądrego :)

    SS napewno po zniknieciu nigdzie sie nie pojawia na ziemi ani nic takiego:
    1.Jedna osoba mogła by mieć nwet 100 ssów a to głupota!
    2.Zdobycie ssa nie jest związane z Mino magiem bo normalny koleś od 1-8 lvl go nie zabije a ss nie jest questem dla rookstayerów bo CIPy ich nie nawidzą.
    3.Szukajcie raczej tych ciał z nie typową wagą kiedy ktoś odnajdzie jakieś niech mi napisze na privie gdzie się respi.
    A apropo maze of fury bo o tym mamy temat a nie chce punktów karnych :D To było kiedyś expowisko a teraz napewno nic nie robi(ale po co by tabliczke postawili ???) nie wiem

  11. #24
    konto usunięte

    Domyślny

    Pewien pan z innego tematu o SS powiedział: ''Trzeba wrzucac skrzynki,beczki itp. w miejsce po ktorym chcemy przejsc na wysepke ze spike swordem" Moim zdaniem nieprawda, ale skolei może w wypowiedzi tego pana chodziło o skrzynki z Mino Mag Room. Chociarz teoria o skrzynkach z Mino Mag Roomu jest mało wiaryodna po przeczytaniu wypowiedzi innego pana (moim zdaniem mądrze powiedzial) ''Nie da sie dostać do minotaura maga! Świadczy o tym to że CIPsoft powiedział że na rooku nie da sie używać różdżek. Wand of cosmic energy wypada wlasnie z mino maga. (Moim zdaniem teoria z dostaniem sie do mino maga jest nieprawdopodobna). Co to ma wspólnego z tematem o SS to to że pewien użytkownik w tym temacie powiedział że po usunieciu kamieni wchodzi sie w dziure i wpada sie do pokoiku z mino magiem. Moim zdaniem jest inna droga do spike sworda.

  12. Reklama
  13. #25
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Haglef napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ''Nie da sie dostać do minotaura maga! Świadczy o tym to że CIPsoft powiedział że na rooku nie da sie używać różdżek. Wand of cosmic energy wypada wlasnie z mino maga.
    Wiadomo, że tej różdżki nie da się użyc bo może jej używac tylko sorcerer! A na rooku nie ma się profesji. A co do ss'a zauważyłem coś dziwnego na Tibia Earth. Moge podac linki przez GG tylko podajcie mi swoje GG bo moje GG to 3585624. Jeżeli zobaczycie zdjęcia które wam wyśle to tutaj jest do nich opis:

    Pierwszy link: Widzicie taki szary kwadrat? Ale jak się gra to tego kwadratu nie widac. Dlaczego? Może trzeba stanąc w tym kwadracie i można wtedy bedzie otworzyc drzwi do mino maga? Może trzeba wokół niego wykopac dziurę kilofem?
    Może wtedy znajdziemy odpowiedź na zagadkę Spike Sworda? Przecież jesteśmy tak blisko rozwiązania. Sam bym to zbadał ale mam dopiero 16 lvl na rookgaardzie. Jak coś to gram na serwerze Aurea i chętnie pujde to z kimś sprawdzic.

    Drugi link: Właśnie to znajduje się pod chatką mino maga.

  14. #26
    konto usunięte

    Domyślny

    mnie sie zdaje ze to maze of fury to to jest miasto podziemnie, a te szkielety, ktore sie tam znajduja to jakies pozostalosci po tym miescie
    jakby zombi...
    i moze jest jakas dziura do wykopania do dzwigni albo cza stanac na jakies miejsce zeby usunac kamienie lub zeby tp pojawilo sie....
    niewiem ale ta tabliczka po cos musi byc inaczej tam by po cholere nie stawiali...

  15. #27
    Avatar Yahoo!
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Piła
    Wiek
    33
    Posty
    130
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Wy nie rozumiecie ze tibian earth pokazuje tylko to co widac jako gracz. I nie podniecajcie sie ze tam nic nie ma bo sprawdzilem w tibian earth. Tibian earth nie jest warte zlamanego grosza. 10000 razy lepsze jest tibia NG bo pokazuje 2 kratki dalej za pole widzienia.
    Cytuj Elite Box napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    - O ja pierdolę – westchnął mnich.

  16. Reklama
  17. #28
    Avatar Yahoo!
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Piła
    Wiek
    33
    Posty
    130
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja również słyszałem, że to było przejście z rooka na maina.
    Cytuj Elite Box napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    - O ja pierdolę – westchnął mnich.

  18. #29
    konto usunięte

    Domyślny

    wedlug mnie jest to cos w stylu PoI kiedys bylo otwarte zamkneli i znowo otworzyli

  19. #30
    Arcymag Nox

    Domyślny

    Ja sądze, że to jest bardzo skomplikowany quest i ktos go w koncu rozwikła (pewnie juz ktos to zrobil ale sie przyznac nie chce bo sie chacka boi)
    przeciez spike sword nie znika tak sobie i mino mag nie lazi se po pokoiku dla bani (przynajmniej ja tak mysle) bo po co mial by tam byc.

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. pytanie o zagadke
    Przez pies szamana w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 23-01-2022, 14:05
  2. [Poradnik] GameBoost – czyli kolejny sposób na lagi
    Przez Skormen w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 348
    Ostatni post: 20-09-2008, 15:10
  3. Nowy trop, ale do czego ?
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 13-12-2007, 17:16
  4. Exalibug [trop?]
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 22-08-2007, 15:25
  5. Kolejny fansite i kilka ankiet...
    Przez spleen w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 01-12-2005, 16:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •