Heh, widzę, że któryś modek stracił cierpliwość. Radzę uważać na posty. ;p
Berserker napisał
Taaa... uwierze jak zobacze naprawde ;) Po obrazkach to se możesz...
@Edit:
Z tego co ja akurat wiem to ten Spike Sword znika po 10h, lub po restarcie... przecież jakby go można było wziąść to by się jakoś chwalili prawda? Nawet sam Sunrise niema spike sworda...!
Moim zdaniem to Bujda i Fake!
Echhh, są osoby, które nie umieją czytać ze zrozumieniem. Jedynym efektem jest zniknięcie spika - nie wiadomo co się z nim dzieje! Jeśli to też uważasz za bujdę, to radzę naprawdę przestać wypowiadać się na tematy o których nie masz pojęcia.
Dyziek de Sorcek napisał
To naprawdę wszystko prawda zrobiłem te kroki moja postacia i spike sword znikl ale zrobilem to w innej kolejnosci najpierw stanalem w Rot Hell
A ten post mnie ciekawi. Ja zrobiłem w tej kolejności i nie było efektu. W najbliższym czasie sprawdzę jeszcze raz.
azazel_edit: mozliwe, ze ktos stanal jako pierwszy w drugim miejscu i stad ten efekt :)
edit: wiem, brałem też tą możliwość pod uwagę. I zapewne jest ona trafna, gdyż przy ponownej mojej próbie nie zadziałało.
Zakładki