podbijam
musisz miec smutne zycie bubuch ze wbijales na torgota i przez X godzin stales pod depo spamując 'JEBAC TORGOWICZOW' albo cos podobnie bezbecznego xD
Wersja do druku
Proponuje polepszyć ed, aby po nowym starcie ktoś był chętny do grania Ed dodać mu exevo frigo hur / avalanche i zmienić UE na normlanego hita wiadomo slabszego niz UE msa.
Gdyby ED miał jakiegoś fajnego max poxa
Gdyby np ed mógł tylko summonować niektóre moby (poweidzmy jakiś psudotrainer)
... i tak gram EDkiem :D
Powinno tak być, że dmg z exori zależy od tego czy mam full atk lub full deff?
jak checie zeby druid grywalny troche bardziej to zrobcie cos zeby oplacalo sie robic uhy
no healing eka tez oslabil i zero info xD
Zmieniłem, teraz magowie nie powinni się wstydzić swoich czarów ew. rozstrzygniemy reszte niedociągnięć na wcześniej zapowiedzianym enfo.
Niedługo wrzuce liste zmian, wpierw przerzucę nową mapkę.
Daj dostęp tylko tym
I zamykaj w cholere. Przez ten tydzień daj z siebie 150% i otwieraj na następny piątek póki ktokolwiek pamięta o tym projekcie ;)Cytuj:
Server Status
7 players online.
te osoby online chodza po mapie i testuja potwory itp.. przynajmniej ja wbije sobie na 1h rano 1h wiezcorkiem pobiegam pobije zobacze co do poprawy ewantualnie
Dobra drodzy testerzy, trzeba sprawdzić jak działają obsidian knife i blessed wooden stake.
pisać w Tibii
co sie stało sie?
hosting padł; o
No śmiechnąłem hardo teraz.
po 500 w gsa teraz bilem z assassina(stałe hity), troche przesadziłeś.
Jak tu Warlocki palkiem ubic? xD Invisible too op
Strapuj i jak znika to explo, bo na żywioły chyba odporny, cnie? ew jakiś szit typu poison bomb bo na trutkę chyba nie ale nie wiem jak to na 8.0 jest
W sumie o explo nie pomyslalem. On znika i juz sie nie pojawia, dlatego moj fire field zawiodl xD
Bo co? Bo hosting padł? Co to kurwa jedyny na świecie hosting który padł? Co jakiś bug się odnajdzie na servie to przychodzą do tego tematu debile pisząc "Ha, śmiechłem XDDD beka, super server XDDdd". Wypierdalać z takim czymś. Nie dość że nie pomagacie to jeszcze spamujecie niepotrzebnie ten temat. Następne posty będę reportował choćbym miał pisać PW do moderatorów.
Ok, dopadłem je xD Prawie sie udusiłem jak zobaczyłem czerwone 865 na Warlocku z asski XD
To panie gmie zmniejsz dmg assasinki do 60 ;p i testujemy!
tu jest 1% crit chance dlatego palek czasem tak jebnie, tak jak ja z sca po 350 przy 75 axie ;dd ale co do wrl i tak za czesto znikaja
1% ale ile radosci ;o No fakt, Wrl sa a jakby ich nie bylo
Warlocki od kiedy były podatne na ataki fizyczne, także nie dziwota że rp takie hity. :)
@Seyaelo ;
Masz może jakiś pomysł na ed? czy pozostaje bez zmian. ? :) Chciałbym pograć druidem więc mnie to dotyczy, może zrobić z poxa nieco słabsze ue? ; > Rozumiem że druid jest postacią supportująca, ale nadal..
Btw, na 8.0 tylko ed mógł użyać parali (nie pamiętam nie śmieszkujcie:( ) ?
Załącznik 324003
1
Załącznik 324004
2
Załącznik 324005
3
Załącznik 324006
4
Monki mają za przyśpieszenie duże czasami biegają szybciej niż. GM xd
Wrl stanowczo za często znikają.
Wkur**a na mapie strasznie, że idziesz 10 min do miejsca wszystko ładnie wygląda a na końcu ch*j nie ma nic ściana albo quest na steel helmet, god.
@Overmachengen
1.
Poprawione.
@brana94
W sumie druid jest niezbędny do lepszych huntów, ma doskonałe czary leczące + wyżej wymieniony paral, Uhy na niego nie działają i vity. także dobrze mieć druida w zespole.
Paral:
<vocation name="Druid"/>
<vocation name="Elder Druid"/>
Aha i ten, jest mało expowisk na większy lvl dla rpków, z tego co zwiedziłem a sporo zwiedziłem to znalazlem 2 dobre expowiska, 1-wsze to dragi ta górka na pustyni co dużo miejsca do biegania, a drugie to pod dark cathedra 6 warlocków + behemot, Seya mógłbyś tam dodać ze 4 wiecej Warlocków i bylo by git.
@@@@EDIT:
Assasin stary da się kupować w sklepie ?
może jakieś podziemne miejsce z dragon lordami?
Co do parala - na zrobienie schodzi ~~1400 many. Dużo trochę szczególnie, że zżera jeszcze po użyciu kilkaset. A mas pox nie taki bezużyteczny jakby się wydawało - pomyślcie o warlockach :D
Ten dmg palka z assassin starow to jest mocno przesadzony czemu nakurwia wiecej z assassinki niz ja z ue + ma 2x tyle hp odemnie? -.^
@Seyaelo ;
o testach juz mozesz zapomniec, pvp caly czas jest wlaczone, kazdy tlucze testerów a war lock ma 1200mlvl i wali z SD po 8k w demona XD ty deklu... ten serwer nigdy nie ruszy.
To tylko 1% szansy na mocnego hita, tak to bije normalnie, a msem bijesz ciagle tak samo mocno sd i ue. PROSTE
Co z tego ze byle jaki rp zaklada assassinke i ja msem musze spierdalac bo mnie rozpierdoli jak szmate ale cos pierdolisz ze ja z ueka strzelam za jego 1/3 albo 1/4 hp a on z assassinki za 3/4 mojego hp bo normalne hity u niego to 300 w czlowieka a critical to 500?
Tak bylo na 8.0 . Nic dziwnego że sam nie zabijesz rpa grając msem. Zresztą ms i tak bije mocniej jak summnie jakies 2 summonki, a jeżeli ktoś powie że na openkach nie summnie, to tak czy siak na openkach ms lepiej sie sprawuje niż palek. palek może walnąć od 100-300 (albo 1% na 400-500 hit ) w ludzi z assasinki + 100 sd gdzie ms bije po 250 sd ZA KAŻDYM RAZEM! + 350-400 z ue, wiec nie wiem skąd ten ból dupska.
Do balansu powinni sie wypowiadać osoby obiektywne które nie graja msem, a z kolei tutaj gra msem 80% ludzi więc tutaj nie ma obiektywnych opini, ja gram knightem i wypowiadam się na temat palka.
Jak czytam co ty piszesz to mnie łeb zaczyna boleć. Jaki 1% na 400-500 hit? W człowieka? Głupi jesteś? Poza tym tutaj rp wali ciągle takie hity więc to wymaga poprawy. Zauważ mało inteligentny człeku, że ms na 8.0 w zwarciu zdychał bardzo szybko, ale za to miał bułe, tutaj zdycha szybko i buły niema. Rp ma bułe i ciężko go zabić, robiliśmy testy i z summonami i bez.
Ek jest w miarę okej z tym, że na pewno przy pvp testach będzie potrzebny jeszcze balans.
Na 8.0 szło zabić solo magiem rpka, chyba roty wtedy biłeś, że tego nie wiesz.
Wypisałem w temacie o bugach moje uwagi dzisiaj rano, dodam tyle, że bez logicznych questów server nie będzie miał prawa bytu. Questy typu idź, zabij, weź są spoko jak stanowią 20% wszystkich questów, nie 100%.
Co do płaczu, że ludzi zabijałem. Oprócz drake, którego nie trawie to zabiłem kilku pk i testowałem z ludźmi z gildii jak rośnie damage więc beka z tego hejtu ;o
Zostanie coś sensownego wprowadzone do testowania to z chęcią wbije, na chwile obecną przetestowałem chyba wszystko co było do przetestowania. Na koniec first 1000mlvl na TorgOt xD
http://i46.photobucket.com/albums/f1...rbolt/haha.png
Ale jak mozna nie rozumiec tego ze basic attack o sile/przebijajacy sile SD maga czyni paladyna OP? To jest ots kasa nie gra roli szczegolnie rpkiem ktory tej kasy bedzie mial od chuja i wiele wiecej...
Ja to widze tylko tak ze expi sobie jakis mag na dlach z explo podchodzi palek zaznacza go i wastuje z assassin starow bo mag w tej chwili NIC poza uciekaniem nie moze zrobic (nie wystoi na dluzsza mete combosow po 400+ majac ~500hp ani tez nie zabije rpka) Tak samo bedzie jak 2-3 ms rzuci sie na rpka ktory po prostu przeznaczy jednego i bedzie spamowal uha...