Seyaelo napisał
baxcrow- Zgodnie z twoją teorią jak ściągnę Orsh otsa z internetu i ustawie exp x2 to bedzie RPG?? Lecz się kurwa człowieku...
Co do botowania na Atlantydzie do 40lvla expiłem ręcznie ,później jak się okazało ,że na servie najsilniejszym potworem jest Demon Szkielecik to odechciało mi się grać na tym servie i raz ręcznie expiłem a raz na bociku.
Ale nie pierdol ,że byłem głównym boterem bo z tego co pamiętam to 90% serva leciało na bocie zresztą co tutaj dużo mówić tibia 8.1+ =elf bot proste i logiczne ,chyba każdy na Atlantydzie posiadał elfika.
Gdy server mnie zafascynuje to gram na nim ręcznie ,proste...
Thanatos,Altaron teraz TLL...
Co do Lost Land to weź go nawet nie porównuj z Atlantydą bo ten server to RPG z krwi i kość.
pytasz się co on ma do zaoferowania ?? stary rozśmieszasz mnie ,w dupie byłeś i gówno widziałeś.
mam olbrzymie porównanie między Atlantydą a Lost Land i wiem jaka jest przepaść między nimi <-- wielu graczy którzy grali na AW się ze mną zgadzają
W ogóle to zobaczymy kto Wbije na Atlantydę ;] 100% pewności ,że po miesiącu czasu zostanie 5-20 graczy
To jest właśnie to. Poziom twojej wypowiedzi jest tak niski, aż dziwie się, że udzielam Ci odpowiedzi.
Real Tibia ma mnożnik 1x i jest dla mnie Orshabaalem. Klimat RPG tworzą ludzie i serwer. Mnożnik nie ma nic do RPG, drogi kolego.
Nie zmienia to jednak faktu, że im mniejszy mnożnik tym serwer jest lepszy, bo poziomy osiągane są niskie, a im niższe tym lepiej dla serwera.
Może i połowa leciała na bocie, ale teraz się to zmieni i dzięki temu Lost Land nawet nie ma startu do Atlantydy.
Altaron to świetny serwer z bardzo słabą administracją, Thanathos pozostawię bez komentarza, a Lost Land ma tylko ładną mapę.
Lost Land, RPG z krwi i kości. Serwer na którym od 8 poziomu biega się na bocie. Grałem tam, widziałem, porównałem to pseudo "RPG".
Mapa jest całkiem ładna, naprawdę ciekawa. Szkoda tylko, że cały czar pryska kiedy wchodzę na jakikolwiek respawn. Tibia 8.0 + Tibia Bot NG i jechane.
Ilość graczy po prostu powala, serwer gdzie można swobodnie botować i 45-50 graczy online. Powalające.
Gdyby Atlantyda nie została "puszczona" z tyloma bugami, błędami i chujową administracją to na serwerze grałoby ponad 100 osób.
Na wejściu było 180, po starcie zostało nadal 150, przez tydzień grało ponad 100 osób. Jednak błędy spowodowały upadek serwera.
Ten Lost Land mimo tego, że jest bez bugów, z dozwolonym botem i ma całkiem dobrą administrację nie ma graczy. Widzisz różnicę?
Twój komentarz jest z typu "Widziałem coś, to coś się zepsuło. Znalazłem coś innego, to jest takie zajebiste"
Tylko, że jak to "zajebiste" (czyt. Lost Land) upadnie, znajdziesz coś nowego i wtedy Lost Land będzie chujowy.
Atlantyda nie jest idealna, ale ma jedną zaletę. Ma klient bez botów. Altaron jest zbyt skomplikowany dla Tibijskiej społeczności.
A twój Lost Land może i byłby świetnym RPGiem gdyby miał klient bez bota, albo chociaż Ci boterzy byliby szybko usuwani z gry.
Jednakże nikt tego nie zrobi, bo to tylko zniszczyłoby fałszywe wrażenie, że na tym serwerze gra aż 50 osób. Bo ludzi grających tam ręcznie jest może 10.
Czyli dokładnie tyle samo co wcześniej na Atlantydzie, ten OTS upadnie i tyle. Jeżeli lubisz grać z boterami to proszę bardzo.
Tylko nie pierdol, że Lost Land jest lepszy od Atlantydy bo nie jest i nigdy nie będzie. RPG, też mi coś...
"Wielu ludzi, którzy grali na AW, zgadzają się ze mną" - ile ty masz lat człowieku, żeby pisać coś takiego? Takich tekstów używają w gimnazjum.
Mógłbyś pracować w "Fakcie", oni też tam piszą podobne teksty "Ktoś tam powiedział, że coś tam". Sranie w banie.
Powiedzieli to ludzie, którzy grali z tobą na Atlantydzie, czyli twoi gildijni koledzy i Ci żałośni Szwedzi, jak im tam? Dezastrous? Chyba jakoś tak.
Zakładki