Witam gituw
Otóż kupilem nowy komp , wazystko wydaje sie sprawne, wszystkie wiatraki kręcą ale na monitorze ciagle no signal
Podlaczalem trzy rozne monitory od hdmi po display port o zaden nie dziala
Probowalem juz wlozyc grafike w pierwszy i drugi slot takze nie dziala
Wyciagalem bateryjke z plyty glownej i przepinalem ramy dalej czarny ekran
Ktoś mial podobny problem ? Plz halp


Odpowiedź z cytatem




Zakładki