Sa 2 problemy do rozwiązania;
1. Jest na mieszkaniu telewizor, który ma niby jakiś kabel wpięty ze ściany ale żadnych kanałów z tego nie ma.
Jako, że mając lapka to wisi mi raczej to, bo nie będę oglądać TV. Ale chciałbym maczka podpiąc do takiego TV.
Jak kupię kabel USBC-HDMI to Maczek wykryje to jako drugi monitor i będzie śmigać?
Jest tam jakieś wejście USB chyba też, porobię zdjęcia i wrzucę jak będę na tamtym mieszkaniu. Myślicie, że jak fotki porobię modelu TV, wejść dostępnych to mi w takim MediaExpert/Mart podpowiedzą co zrobić?
2. Dałem dupy kupując Internet+Netflix na tamto mieszkanie, bo się okazuje że modemu Play (link : https://www.google.com/search?sca_es...F0rIReBYuumEvM )
Nie podpinają bezpośrednio do TV i trzeba mieć jakiś modem/dekoder jeszcze. Więc tu pytanie, wiecie czy Play jest w stanie mi za plny dostarczyć coś takiego, żeby ten Netflix śmigał na tym TV bez dokupowania całego pakietu TV?
Dzieki
Pozdr
AverAI

Zakładki