Witam !
Od razu przejdę do rzeczy - mam problem z komputerem. Problemem tym jest bluescreen. Wyskakuje on głównie podczas gry (League of legends, nic innego nie mam) oraz czasami podczas zwyklej pracy na przeglądarce.
Czasami komputer też ma ściny - takie po 10-15 sek. podczas surfowania w necie ALE zdarzają się też zwiechy takie na amen. Nic nie można zrobic, zostaje tylko reset.
Byłem w Vobisie (taki salon komputerowy z serwsiem) i tam powiedzieli, że albo system albo ram. No to dałem im do przeglądu komputer (wtedy jeszcze win XP) i powiedzieli, że robili testy i nic nie wykryło więc przeinstalowali system i wgrali mi win7.
I tutaj chcę zaznaczyć, że bluescreen wyskakiwał jeszcze na win XP !!!
Więc nie chce widzieć odpowiedzi typu "Tylko format wina systemu"
A teraz co do pamięci ram - próbowałem kombinować w domu z tym ramem.
Najpierw odpaliłem tylko na jednej kości, później to samo z drugą, ale nie przyniosło to efektów. Ściny dalej są i wymiana jednej kości nie pomoże.
I tutaj pytanie:
CO ZROBIĆ?
Komputer jest jeszcze na gwarancji ale jeśli sam do końca nie wiem co jest przyczyną tych bluescreenów to nie wiem co odesłać typkowi (jaki podzespół)
Może to wina innego podzespołu, niż tylko ram i system ?
Zapisałem numery błędów na bluescreenie (wpisywałem w google, nic nie znalazło)
0x00000003
0x88C16D40
0x88C16EAC
0x83233CF0
Proszę o pomoc !
Z góry dzięki, pozdrawiam
/fejsu
Zakładki