trzeba było sobie zostawić freebeta na weekend xD
próbujemy na drugą połowe takiego 3betaImpossible Is Nothing
Impossible Is Nothing

Ostatnio zmieniony przez Taidio : 25-10-2018, 20:49
stykło by takie 1,5k za free
Ostatnio zmieniony przez Maly Wielki Pajac : 25-10-2018, 21:47
Ostatnio zmieniony przez GaryTroy : 25-10-2018, 21:46
Impossible Is Nothing
Impossible Is Nothing

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki