dostałem bonus pechowca 30 ziko na fortunie i mysle co odjebać
@
co to za buk up?
Impossible Is Nothing

Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 23-08-2018, 23:18

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki