Berry napisał
Wolałbym dać 100mln za Griezmanna niż kurwa za Pogbę
a będziecie mieli pewnie obu, meh.. co przez Griezzmana i tak wychodzi w chuj na plus XD jaki chujowy Pogba by nie był (prędzej cyz później się ogarnie, nie wiadomo czy z obecnymi kompanami czy z transferami za pół bańki miliardowej XDDDD), jak Griezzman będzie pokazywał to, co do tej pory.. to nawet z Lingardem i Matą na skrzydłach (o Macie piszę raczej przez to, że marnuje swój potencjał na skrzydle aniżeli jego chujowość ogólnie /bo w MU trudno się nie wyróżnić z jego umiejętnościami, jednak na środku jest IMO jego miejsce/, tak samo jak to ma miejsce teraz w przypadku Firmino na LS, który gra 10x gorzej niż jako cofnięty napadzior/CAM, bo brakuje mu w chuj szybkości i nie ma tego zejścia do środka, jakie ma np. Mane, woli dryblować na małej przestrzeni, a tam często mając wolną przestrzeń, to mu tego speeda brakuje ;p ale to już inny temat tak w ogóle ;D)
Crus napisał
Też mi się wydaje, że te dwa kierunki są najbardziej prawdopodobne.
Carrasco to ja bym chyba wszędzie widział, gość ma niesamowite pokłady talentu.
No, jeszcze mejbi City, bo chyba oni mogą rzucić tak chorą tygodniówkę nie bacząc na nic, jak United, Chelsea bądź co bądź, z dupy 200k+ nie rzuca (Hazard w mega formie był, jak tyle dostał), a Arsenal o ile byłby najsensowniejszym kierunkiem IMO, to.. on tam nie dostanie 300k, które pewnie mu zaproponują chętne kluby XD
Co do Carrasco, to hmm.. no w sumie racja, tyle żeby nie siedział potem na ławce jak u Simeone XD bo on mu chyba nie pasuje podobnie do Sturridge'a u Kloppa (pomijając oczywiście kontuzje) brakiem aż tak dużego wkładu w grę defensywną już od straty piłki przy polu karnym przeciwnika, ale przy jego skillu ja na prawdę miałbym to w dupie, mógłby być nawet drugim Zlatanem pod tym względem (nie, żeby był ;D), a i tak bym się z niego cieszył ;p a skończy się pewnie odgrzanym kotletem w postaci Inakiego Williamsa (meh), który nieco się w tym Bilbao zatracił, choć dalej gra 'nieźle'.
Zakładki