pieprzony fc kylian madryt -.- i kurtula w sumie we 2 ciomgnom ten wuzek tak jak kiedys karzelek i ter sztegen
Ostatnio zmieniony przez Lord Xivan : 04-12-2025, 05:48
to niezły bekham z bydgoszczy
będzie może kibicowane kurakao, ale reszta tych miszczostw to
jeszcze z większości grup wyjdą 3 z 4 drużyn 

Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 05-12-2025, 20:43
hattrick redemption arc po ostatnim karnym
ROBERTA TY KURWO GUARDIOLOWSKA
rekinek gol
Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)
Zakładki