najlepsze to były komentarze tych wszystkich spoceńców, że "odczepcie się od maćka!! rodzina jest najważniejsza!! poza tym w rosji godnie zarabia!! nikt by z tego nie zrezygnował" xD a teraz ani rodziny, ani kasy, ani honoru, a do polski i tak musiał wrócić
Zakładki