DNA? a nie chodzi o dno? :xavi
Wersja do druku
https://i.imgur.com/WQMuDhM.png
to sie moze kurwo lysy oszuscie :xavi zwolnij co zamiast niszczyc robertowi :lewy zycie
Może Olenakole do Barki, a Xavi do United :hmm
Przecież gorzej i tak być nie może w tym klubie :kekw
:boniek
Ta i zawieszenie na 10 meczów :kappa
Fakt, że obrońca to jebany imbecyl atakujący chuj wie po co w taki sposób napastnika przeciwnika i tu była szansa na karny spora, natomiast to w jaki sposób się ten atakujący wypierdolił po swoim beznadziejnym wykończeniu, na które nie miała wpływu w ogóle interwencja obrońcy to :kekw i za samo to powinien być chuj a nie karny.
W ogóle apropos nurkowania i tego typu zachowań, miało to tak być wielce hurr durr karane, a jak widzę tych wszystkich Sterlingów, Fernandesów i innych śmieci, to dalej 9/10 przypadków nic się nie daje xD
Also co do Barki i Xaviego, jakie w ogóle są nastroje wśród fanbase'u? Tak jak z Ole, WIELKIE DNA BARCY, ON POTRZEBUJE CZASU, TO NIE JEGO WINA, NIE ON NA BOISKU WYSTĘPUJE, czy jednak już przejrzeli na oczy visca łebki?
brawo wielki guardiola :xavi juz opanuje sytuacje nakrzyczal na chlopakuw i od nastepnego spotkania pileczka bedzie chodzic i robercik :lewy gol za golem :pogchampCytuj:
fcbarca.com napisał
nie no, jak cuckold i ilkaj koczkodan zabrali glos to juz na pewno od przyszlego meczu tiki taka
nie ma co się oszukiwać. Dzięki takim sytuacjom, dyskusjom i kontrowersjom ten sport jest taki popularny. Nic tak nie bulwersuje i podnieca, jak różnie interpretowane decyzje sędziów, VAR xD
krytykujemy freak fighty, a sami angażujemy się w spory sędziowskie i piłkarskie xD ten sport dlatego jest taki zajebisty do oglądania :feelsokayman
Ta, dzięki temu pewnie oglądam rekordowo mało piłki w tym i zeszłym sezonie, no kompletnie mi się nie chce na to patrzeć.
Znaczy pewnie pewien czerwony klub z Manchesteru też na to wpłynął, ale no xD
:kekw
Zobaczyłem na flashu o czym Pan mówi i się zesrałem
Załącznik 382525
Dałny:maguire chciały oszukać ale wygrał futbol:fook:prayge
Futbol wygra dopiero jak ten klub zdelegalizują
- Widać, że przy pierwszym golu dla Kopenhagi przed Onaną stoi zawodnik na pozycji spalonej.
- To nie tylko dzisiaj. W innych meczach musimy mierzyć się z wieloma decyzjami przeciwko nam.
#winasędziego :kekw
w sumie :xavi bronia jeszcze wyniki (wygrana liga), no i w tym sezonie dalej jest w grze o wszystko, ale czemu tego ten haga nie wypierdolili na zbity pysk juz dawno temu to nie wiem
Bo koronny argument TO NIE TRENERA WINA, ŻE RASHFORD CZERWONĄ DOSTAŁ, TO NIE TRENERA WINA, ŻE DALOT NIE UMIE GRAĆ, TO NIE TRENERA WINA, ŻE ANTONY JEST JEBANĄ MELEPETĄ, no i ogólnie ZMIENIANIE TRENERA CIĄGŁE NIC NIE DA.
Ale oczywiście kiedy się wspomni o tym, że to trener wystawia non stop Rashforda i Dalota mając lepsze alternatywy, gdzie ci są ściekami, że to trener kupił Antonyego za pizdyliard funtów, to jest łełełe :nosaczco.
Chuj tam w kryzys, kryzysy każdemu klubowi się zdarzają (w tym to akurat ciągle x-D), ale trenera najlepiej się poznaje po tym jak z tego kryzysu wychodzi - teraz np. Postecoglou dostał w pizdę z Chelsea (nie powiem przez którego argentyńskiego idiotę), no i albo bańka pierdolnie z hukiem albo typ dalej będzie drużynę dobrze ogarniać.
Moyesowi nie dali szansy (i tak by nie wyszedł z tego kryzysu xD), LVG chuja potrafił, Murarzowi nie dali szansy (i jeszcze się opowiedzieli za Pokebe w ich konflikcie xD), Rangnicka nie liczę, OGS to każdy wie jak było, no i teraz Ten Hag sobie w tym kryzysie się pogłębia tylko :failfish
Inna sprawa, że im dłużej ludzie w tym klubie i fanbase będą dalej żyć w przeświadczeniu, że MU jest topowym klubem, a nie Liverpoolem sprzed Kloppa, tym bardziej będzie ich piec dupa, bo przegrali z Kopenhagą, gdzie tak naprawdę to jest poziom tego klubu aktualnie i po prostu mają prawo do tego xD