xD
Podoba mnie się ten mecz
Wersja do druku
Ederson XDDD
Nara City
Co tu sie odkurwia???????
Dobra city skupia się na lidze jednak
ederson to sie na wyczucie jak przy karnym rzucil
Son. Czapki z głów.
:pogchamp:pogchamp:pogchamp
Kluby z manchesteru to jest jebany mem xD
JA JEBIE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
c0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD Laporte
co xD
Co to się xD
xDD
Co tu się dzieje XDDDDDDD