https://i.imgur.com/aYFRj.jpg
do dzisiaj nie wiem jak to się udało :psyduck
Wersja do druku
https://i.imgur.com/aYFRj.jpg
do dzisiaj nie wiem jak to się udało :psyduck
0-0 ze sportingiem u siebie to max. ktos wie jak bedzie z dostepnoscia biletow na mecz z realem lub bvb przy lazienkowskiej?
Tak blisko grupy G, jakby wyciągnął ich kolejkę wcześniej XD
Chociaż to może lepiej bo byłby większy przypał
i znowu wszedzie memy z pazdanem i ronaldo, kuuuuuuurwa
no w koncu, szkoda ze miesiac za poznoCytuj:
Arsenal close to agreeing deal to sign Valencia centre-back Shkodran Mustafi. #AFC will pay fee in excess of 35m pounds for Germany international
Ogólnie świat zwariował na punkcie tych memów. Wszędzie, k**wa wszędzie i nie chodzi tu tylko o związane ze sportem. Paranoja
#EDIT Ktoś oglądał PSG i może się wypowiedzieć na temat Matuidiego?
Chodziło mi o umiejętności wyłącznie. Ale same pochwały o nim słyszę, skoro tak mówisz to tak pewnie jest, dzięki.
No moim zdaniem nie powinien go wygryźć Grzesiu, mimo mojej sympatii do niego i jak już to niech sobie grają razem. Chyba, że Emery po prostu będzie stawiał na Krychowiaka, bo mają ze sobą jednak już po drodze, to Matuidi raczej na ławie przesiadywać nie powinien tylko szukać sobie klubu na pierwszą jedenastkę.
Podobno trwają negocjacje na linii PSG - Juve. Ale za tymi newsami nie nadąży człowiek. Z drugiej strony, jeżeli to podstawowy gracz to sądzę, że tam zostanie.
#EDIT Swoją drogą, te okienko mogłoby się już zakończyć bo to strasznie męczące :)
przecież juve ma pogbe to po co matuidi? :kappa
#
https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net...06&oe=58465C65
szczerze wątpię, żeby legia jakoś drastycznie formę poprawiła przez przerwę na reprezentację, czuje dobrze xD
No ja sądzę, że o ile sportowo lepszy jest Matuidi, a przynajmniej tak można sądzić porównując grę Krychy w Sevilii do gry Matuidiego w PSG, gdzie jednak łatwiej bronić środka w takiej lidze, jak L1, to Grzegorz za Emerym w życiu nie poszedłby, jakby miał grzać ławę, więc musieli mu to na pewno zapewnić, że będzie grał. A wychodząc poza piłkę klubową, to na ME Krycha>>Blaise.
Inna sprawa, że Matuidi jest bodaj 3 lata starszy, więc sam pewnie wolałbym go sprzedać, póki konkretny hajs za niego może wpaść i niech Grzesiu sobie kopie nie gorzej, co z faktu tego, że z nim sympatyzuje, bo ogarnięty chłop, mnie ucieszy bardzo, mimo że z PSG spinać to się może na 2 mecze w grupie LM i dalsze mecze w fazie pucharowej, no i może 6/8 meczów w lidze.
Oby Grzegorz grał dużo bo to filar kadry i tego potrzebuje. Inni reprezentanci z resztą też.. Milik czy Zieliński o Gliku nie wspomnę. Kapustka myślę, że nie pogra sobie jeszcze mały lisek.
http://www.goal.com/en-gb/news/2892/...ampaign=engbfb
Co ten Wenger, Perez 27 lat, niesamowita liczba 17 bramek w poprzednim sezonie w lidze Hiszpańskiej
gdzie jest haczyk xD?
Wydał pieniądze? Wydał
Kupił napastnika? Kupił
https://pbs.twimg.com/media/BQC3ozLCEAEafaB.png
siła premierczipsCytuj:
FC Astra Giurgiu:
11th in Romanian league
No money
Sold best players
Manager is suspended for betting on football
Owner is in jail
https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net...5a&oe=5857594B
hiszpanskie media to jednak 11/10 XD
skład przeklejony z meczu z arką, fatalny gwiazdą zespołu xD
##
###Cytuj:
BREAKING: Europe's top four leagues to be guaranteed four places in @ChampionsLeague group stage from 2018/19.
to już nie ta Borussia :D
####
:psyduckCytuj:
Saga transferowa z udziałem Simone Zazy dobiega końca.
Reprezentant Włoch przeniesie się do West Hamu. Jeszcze dziś przejdzie testy medyczne w Londynie.
25-latek zostanie wypożyczony na rok z opcją OBOWIĄZKOWEGO wykupu za 28 milionów euro plus bonusy. Napastnik ma już uzgodnione warunki długoterminowej umowy z pensją na poziomie 3,5, miliona euro rocznie.
W sumie dla Hiszpanów to jeden chuj. Real i tak sobie spacerkiem walnie z 4-0. Jeśli już ktoś ma się spinać na Legie to Sporting, szczególnie w Warszawie jakis remisik nie byłby chyba wielkim zaskoczeniem.
A z Borussią chyba najlepszy mecz do nauki dla Legii. Dostaną pokaz jak można grać na bardzo wysokich obrotach i nie padać przy tym kondycyjnie w 60 minucie... :D
Smutne to jest.Cytuj:
Guillem Balague
✔
@GuillemBalague
On Lucas Pérez and AFC. They wanted Lacazette but when Lyon asked for €55m, they choose LP. Not true at all that he was rejected earlier
Chociaż tyle dobrego dla Arsenalu, że tego Mustafiego uda im się ogarnąć.
WINCYJ NAPASTNIKÓWCytuj:
BILIC: "With the Zaza situation, it looks very likely to happen and should happen today. As far as I know the deal is agreed between clubs."
Zamiast kupić dwóch porządnych od razu, nawet tego Zaze i kogoś, to kupuje wszystko jak leci, trochę tego nie ogarniam, no ale cóż. Inna sprawa, że w ogóle się nie spodziewałem, że WHU się włączy w grę o niego i go kupi, szczególnie za duży piniondz, bo afair to w okolicach 25-30 milionów Juve wołało za niego.
tak ogladam wywiady pomeczowe z kibicami west hamu po wczorajszym i wiekszosci chyba zalezalo, tutaj przyklad xD https://twitter.com/hughwizzy/status/768989657795289089
drugi raz z rzedu wyjebani przez astre po tym jak przez caly sezon zapierdalaja, zeby znalezc sie na miejscu dajacym mozliwosc cos pograc w europie, watpie zeby billic mial na to kompletnie wyjebane, szczegolnie ze w sumie wystawil 6-7 podstawowych zawodnikow, a pewnie byloby ich wiecej, gdyby nie kontuzje. inna sprawa, ze oni bez payeta sa po prostu przecietni.
grupa LE MU niezbyt ciekawa, te wyjazdy do ukrainy i turcji, eh. mam nadzieje, ze w tych rozgrywkach bedzie gral calkiem rezerwowy sklad i nie przejalbym sie, gdyby odpadli juz w w grupie, chociaz z drugiej strony jak nie zajda daleko to w przyszlym sezonie LM beda losowani z 3 koszyka, no chyba ze bedzie mistrzostwo.
https://pbs.twimg.com/media/CqyIpzSWEAAhQmq.jpg
losowanie bez wiekszego zainteresowania przeszło, ale dla zasady niech będzie xd
##
https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net...3f&oe=5839EF26
pograł XD
bayern dzisiaj strzeli z 8 goli jak tak dalej pojdzie
Ogra się, wróci silniejszy kolego :]
#
Zastanawiam się ile razy już Hajto doszedł w ciągu tych 30 minut mówiąc o Bayernie
##
BURN XDCytuj:
Jose Mourinho says it will be "very difficult" for Bastian Schweinsteiger to feature for Manchester United and says he is "surprised" Bayern Munich have not attempted to sign him.
esponding to those comments, Mourinho said on Friday: "I thought after I read some quotes from people at Bayern Munich that they would run to Manchester to bring him (Schweinsteiger) back, but no, that did not happen.
"I am quite surprised that Mr Rummennigge is not here now to take him back."
Nie no, Murarz podsumował dobrze ich. Tacy obrońcy moralności, do krytykowania Mourinho i United to są pierwsi, ale żeby ściągnąć z powrotem Schweinsteigera (abstrahując od bycia posłusznymi pieskami dla Guardioli i pozbycia się Bastiana w ogóle z Monachium ot tak) to już cichutko ;]
Hajto wali sobie koniucha pod Bayern czy jak to jest?
Lewy karnego strzelał :OOOOO to czyżby szykował się na pobicie rekordu bramek w BL? ; D
Co się dzieje z tą Wisełką:( Taki klub, a zaliczy pewnie gorszy upadek od Widzewa, czy Polonii Warszawy. Niech ktoś uratuje Białą Gwiazdę :(
Już w poprzednich sezonach Lewy czasem strzelał karne. W Bayernie w przeciwieństwie do większości zespołów karne nie wydają się być dla nikogo zarezerwowane. Może być tak, że strzelał żeby skompletować hattricka.
Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka
https://pbs.twimg.com/media/Cq2_76HXEAEaIWa.png:large
Ech, ten Eriksen na skrzydle mi raka daje, gość tam nie jest prawie w ogóle użyteczny :/Cytuj:
Vorm, Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose; Dier, Wanyama, Eriksen, Alli, Lamela; Kane (c)
Mimo wszystko mam nadzieję, że Tottenham dzisiaj łatwo wygra, no ale z Liverpoolem nigdy nie wiadomo, raz zagrają genialnie, a raz zagrają jak raki, ciekawe które dzisiaj będzie XD
dzisiaj przeciwnik z topu więc licze na "genialnie"
Raczej się to nie zmieni, nawet jak wróci Dembele. Chociaż on biegał po lewej stronie i lepiej wyglądał jednak niż Eriksen, więc może wróci do tego Poch. Fajnie z Rosem się wymieniali przy akcjach, włączali do tego Diera, przy okazji Eriksen i jego magiczne prostopadłe. Na razie przez to ustawienie z dwoma DM, Eriksen jest trochę jak Mata w MU za LVG XD
@Hipotermia ;
Moreno na ławce, ciekawe na jak długo XDD
Coutinho XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Vorm 10/10 interwencja, ale Coutinho co spierdolił to gniję XDDDDDD
no w sumie racja, ale opcją rezerwową jest dla niego gra w rezerwach XD
jak mnie cieszy gra ofensywna, chociaż Firmino na szpicy to -50% w jego grze, tak kurwa.. gra defensywna mnie rozpierdala, czemu kurwa Grujica nie ma na boisku, Redknapp celnie powiedział, że w Liverpoolu brakuje typowego DM, ani kurwa Hendo, ani tym bardziej Gini i Adam nie nadają się do gry na ŚP, już pomijając DMa, to dobrego rozgrywającego jak Cazorla czy Fabregas też mocno brakuje, jak sobie z przodu nie wywalczą piłki lub nie przejmą jakiejś długiej piłki, to rzadko kiedy przejdzie od obrony do ataku po ziemi ta piłka.
TH póki co nie musi płakać z powodu kontuzji Llorisa, bo Vorm kurwa gra 10/10. Ale obrona TH mogłaby się uspokoić, bo trochę raka dają
w końcu poleci taka piłka, że Vorm zrobi Szczęsnego coś czuje
@down
broń boże nie obrażam, szanuje oczywiście
ale dwukrotnie minimalnie mu się udało, kolejny raz może źle obliczyć i będzie babol :D
Ja pierdolę, co ten TH gra za padakę. Co ten Pochettino odpierdolił z tą zjebaną taktyką w ogóle XD Tu poza Vormem, Wanyamą i Tobym nikt nie umie w piłkę grać, cancer fest.
Ogólnie ja wiem i jestem stuprocentowo pewien co jest powodem padaki Tottenhamu - brak Dembele. Już od długiego czasu powtarzam ciągle, że ten gość jest kimś, z kim Tottenham istnieje, a bez którego efektywność ich gry spada kilkukrotnie. Jestem fanem Diera, a Wanyama jest bestią przynajmniej w tych meczach co do tej pory zagrał dla Tottenhamu (zresztą w Sotonie też tak było), ale ich dwóch mieć na boisku to zabijanie jakiejkolwiek kreatywności. Jak Dembele wróci, to koniecznie jeden na ławkę, a w tym momencie to w sumie bym prędzej Diera posadził, a Wanyamie dał grać, bo typ jest świetny.
Teraz jak Walker złapał kontuzję to nie dość, że robi się autostrada na prawej stronie, to jeszcze Alli traci na wartości grając bardziej z tyłu. Dodatkowo kombinowanie z Kanem na 10tce, no nie ogarniam tego.
Wanyama sobie doskonale radzi sam ze wszystkim co włazi środkiem pola, więc dlaczego jego nie trzymać tam samego, Alli z Eriksenem i Lamelą z przodu i Kane z Janssenem na szpicy? Nie wie, Pochettino zaraził się przez wakacje filozofią LVG że dwóch CDM musi być i chuj, czy jak?
Fajnie dzisiaj Liverpool sobie radzi, oby dociągnęli do końca
nieno, przeciez on juz 2x powinien wyleciec, co tu sie odpierdala xD
mam wrazenie, ze sedziowanie od poczatku tego sezonu jest jeszcze gorsze niz w poprzednich
Ta żółta dla Vertonghena, no kurwa XD
James Milner has never been on the losing team after scoring in a PL game (W34 D7 L0 before today) :D
Ehh, powinno by 2-0 :(
Gdyby sędzia nie miał raka, to Mane nie byłoby nawet w pozycji strzeleckiej :|
W sumie tak, ogolnie sedziowie we wszystkich ligach rozpoczeli ten sezon tak slabo zeeeee
Mignolet jak zawsze użyteczne gówno
Dier o ile autostradę w obronie robi, o tyle w ofensywie się przydaje, trzeba przyznać, mimo że mu czasami nie wychodzą podania XD
W sumie to robił, bo w drugiej połowie to sobie przypomniał jak się na RB gra i o niebo lepiej to wyglądało.
##
Druga połowa w wykonaniu Tottenhamu o niebo lepsza, Liverpool z każdą minutą padał wytrzymałościowo, dodatkowo zmiana Origiego nie dała kompletnie nic, wręcz przeciwnie. O ile Coutinho znowu meh, to i tak dawał więcej, niż beznadziejny Origi.
Dier ze średniawej pierwszej połowy wyrósł na genialną drugą połowę, jakby w moment sobie przypomniał jak się grało na prawej obronie. Dodatkowo Toby bezbłędny po raz kolejny, Wanyama motm za całkowite zdominowanie środka pola i czyszczenie wszystkiego. Za to Eriksen słabo (no ale jak się go wystawia na tym skrzydle to tak się kończy), Lamela 50/50, Kane beznadziejnie. Janssen spoko, ale totalnie odcięty od podań w pole karne, bo Kane genialny numer 10 :)
Można było to wygrać, no ale remis tragiczny nie jest.