kurczaki tez mam Howarda na bramiie, dodatkowo Siggiego na ławie zostawiłem lol;'f
Ostatnio zmieniony przez Crus : 16-08-2014, 17:43
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Ostatnio zmieniony przez PeZeT777 : 16-08-2014, 17:44
Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)
Zakładki