Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Ciężko jest lekko żyć
Ostatnio zmieniony przez Worst Nightmare : 14-06-2014, 19:02
Ciężko jest lekko żyć
Ciężko jest lekko żyć
Ciężko jest lekko żyć
Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)
Zakładki