Reklama
Strona 9 z 10 PierwszaPierwsza ... 78910 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 121 do 135 z 141

Temat: A pamiętasz tego otsa? Temat ogólny.

  1. #121
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,420
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    hexana.net
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  2. #122
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    8,007
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    gengia, oken, pyre
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  3. #123
    Avatar Wielki Inkwizytor
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Sieradz
    Posty
    126
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I te manaruny w sms shopie bez których nie dało się grać XD ale też mam dobre wspomnienia
    Ale dało się kupować łatwo za GP, z którymi raczej problemu nie było.
    Mapa była fenomenalna, balans super, miejscówki i customowe potworki ciekawe.
    Kilka lat to trwało, teraz już takich nie robio..

  4. Reklama
  5. #124
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    31
    Posty
    1,986
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Wielki Inkwizytor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale dało się kupować łatwo za GP, z którymi raczej problemu nie było.
    Mapa była fenomenalna, balans super, miejscówki i customowe potworki ciekawe.
    Kilka lat to trwało, teraz już takich nie robio..
    I kleks kulturysta hahah

  6. #125
    Avatar Wielki Inkwizytor
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Sieradz
    Posty
    126
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I kleks kulturysta hahah
    a tego nie pamietam czy kleks byl kulturysta. Wiem, ze za kebaby punkty podobno sprzedawał :D.

  7. #126
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    33
    Posty
    6,852
    Siła reputacji
    22

    Domyślny


    sklep z potkami i runami, asortyment ten sam co u npc tylko ceny x2


  8. Reklama
  9. #127

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz online
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    57
    Posty
    3,096
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    szczesc boze administratorze

  10. #128
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    31
    Posty
    1,986
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    sklep z potkami i runami, asortyment ten sam co u npc tylko ceny x2

    kiedy start??? Będę startował na tutora w 6 graczach online

  11. #129
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    33
    Posty
    6,852
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    sterowanie ctrl+strzalki



    wizualnie mozna by poprawic ale nie mam pomyslu jak, moze podmienie dywan na jakas machine z yalahar
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 14-04-2026, 02:44

  12. Reklama
  13. #130
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    podmień na manta ray mounta z nowej tibii

  14. #131
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    5,614
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Przecież jest idealny mount do tego
    A pamiętasz tego otsa? Temat ogólny.-magic_carpet_-mount-.gif
    Magic Carpet (Mount) | TibiaWiki | Fandom

  15. #132
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,239
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Pamiętam serwer Eloth pod 8.0 z real mapą, na tamten moment chyba jeden z pierwszych otsów 8.0, doświadczenie razy 10, ludzi sporo, doznania też niczego sobie, pierwszy kontakt z ventrilo

    8.0 Custom server

  16. Reklama
  17. #133
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    5,614
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Hostowałem kiedyś jakiegoś elotha u siebie na kompie To było jakoś przed 2006, bo jeszcze mieszkałem w Elblągu.

  18. #134
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    13,144
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    sklep z potkami i runami, asortyment ten sam co u npc tylko ceny x2

    to kiedys wystartuje czy tak se robisz for fun?
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  19. #135
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    33
    Posty
    6,852
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    wypuszcze test serwer za jakis czas pewnie

    troche trwalo zanim tfs 1.5 dal sie skompilowac i podpiac pod nowego otclienta tego z muzyczka na login screenie, teraz juz latwiej bo moge cos zmienic i skompilowac do exe od nowa jak jest potrzeba
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 16-04-2026, 10:13

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pamietasz stare czasy Tibijskie? Newera 7.4 oficjalny temat.
    Przez faraonekkk3 w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 26-02-2017, 10:11
  2. League of Legends //dla potomnosci: League of Legends - temat ogolny.
    Przez ZinC w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 30145
    Ostatni post: 24-03-2012, 02:33
  3. World of Con~~ ? Jak brzmiala nazwa tego OTSA
    Przez Kregox w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 25-06-2011, 22:07
  4. Dragon Ball Legend temat ogólny
    Przez Mugenoo w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 02-03-2011, 16:47

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •