się śmiejecie a jak się wam ciocia ursula dobierze do dupy to sami nie będziecie mogli sobie zwalić konia



milion nosaczy na ulicach warszawy
"hande ho boglut und tor niszowe walen horse"

DZIABNIJ SIĘ ARIS
na was
Mieszkańcy ze swoim problemem zwracali się do rozmaitych instytucji. Żadnej nie udało się rozwiązać problemu. Kłopotem okazuję się fakt, iż warsztat działa nielegalnie.
- Gdyby to była działalność zarejestrowana, to każda instytucja może się za to zabrać, ponieważ mają ku temu przepisy. A nikt się za to nie zabiera, ponieważ działalność jest niezarejestrowana – tłumaczy Sebastian Muszyński.
Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)
Zakładki