Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Weryfikacja wieku w internetach

  1. #16
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,912
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    się śmiejecie a jak się wam ciocia ursula dobierze do dupy to sami nie będziecie mogli sobie zwalić konia

  2. #17
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    jakby cos takiego wprowadzili to zara bylby wielki marsz nosacza milion nosaczy na ulicach warszawy
    a dla gita zawsze pozostaje odpalic se przez tora jakies niszowe strony elegamcko essasito

  3. #18
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,376
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a dla gita zawsze pozostaje odpalic se przez tora jakies niszowe strony elegamcko essasito
    polizei "hande ho boglut und tor niszowe walen horse"
    i pucha

    a w polsce


    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  4. Reklama
  5. #19
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mają to końcem roku dopiero wprowadzać domyślam się że w polsce pewnie bedą opieszali ale u niemca pewnie nie ;)
    https://digital-strategy.ec.europa.e...e-verification
    ta propozycja jest tak głupia i inwazyjna już w samych założeniach (w implementacji pewnie byłaby jeszcze bardziej), że szkoda w ogóle szczempić na to ryja

  6. #20
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,912
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    z tego co sie orientuje to ma to być wprowadzone w całej EU więc na was

  7. #21
    Avatar Weczk
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Trójmiasto
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ile tutaj jest bezdusznych ludzi, którzy nie chcą chronić dzieci
    Mieszkańcy ze swoim problemem zwracali się do rozmaitych instytucji. Żadnej nie udało się rozwiązać problemu. Kłopotem okazuję się fakt, iż warsztat działa nielegalnie.
    - Gdyby to była działalność zarejestrowana, to każda instytucja może się za to zabrać, ponieważ mają ku temu przepisy. A nikt się za to nie zabiera, ponieważ działalność jest niezarejestrowana – tłumaczy Sebastian Muszyński.

  8. Reklama
  9. #22
    Avatar Fansworth
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    660
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    ogolnie ja to widze z perspektywy expata, takie rozwiazania w UK sa testowane a potem wprowadzane w EU lub na odwrot xD

    w imie dzieciaczkow zablokowano dostep bez potwierdzenia wieku/tozsamosci (skan dowodu/selfie/apka skanujaca twarz).
    Spowodowalo to wzrost uzytkownikow VPN

    Juz zapowiadaja blokady VPN

  10. #23
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z tego co sie orientuje to ma to być wprowadzone w całej EU więc na was
    a kto tak powiedział

  11. #24
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    5,614
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Jakby co już pracuję nad torg.onion

  12. Reklama
  13. #25
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,912
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a kto tak powiedział
    a chuj wie jakieś szczątkowe informacje tylko znalazłem pewnie do wyborów nic takiego nie wprowadzą a później się zobaczy ale niemiec na sete zaraz mi odbierze możliwość walenia konia skurwysyny

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 21-11-2013, 15:56
  2. Weryfikacja facebook'a - da radę ominąć ?
    Przez krzysiek w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 12-03-2012, 10:16
  3. Domek a weryfikacja płatności
    Przez matizioom w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 16-02-2011, 19:12

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •