Reklama

Pokaż wyniki sondy: Gdzie siadasz?

Głosujący
17. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • A - obok motha

    4 23.53%
  • B - obok Avera

    0 0%
  • C - pomiędzy Xivanem a Nextpro

    0 0%
  • D - pomiędzy Julką a matizioomem

    1 5.88%
  • E - pomiędzy Aquivem a nickiem-uzytkownika

    1 5.88%
  • F - pomiędzy Tadkiem a boglutem

    0 0%
  • G - obok Sonki

    2 11.76%
  • H - pomiędzy Tibiarzem a Lordem

    6 35.29%
  • X - w luku dla zwierząt, tam gdzie moje miejsce

    3 17.65%
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Które miejsce zająłbyś w samolocie?

  1. #16
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    33
    Posty
    6,852
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    obok xivana przynajmniej sie dowiem jaka jest prawda o szczepionkach

  2. #17
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    10,417
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    kusiłoby obok ćmy ale w zasadzie w X wychodzi na to samo

  3. #18
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,953
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    jest problem wymieniles wszystkich aktywnych uzytkownikow torg i co tibiarz usiadzie kolo tibiarza? nawet z nim by sie poklocil

  4. Reklama
  5. #19
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    13,144
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po pierwsze czemu nie siedzę przy oknie po drugie kto wpuścił julke do samolotu
    czesc kolego, siedzimy razem
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  6. #20
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,376
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    ja w luku bagażowym nie dla mnie takie spaniałe towarzystwo
    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  7. #21
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,144
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    mogę na kolana wziąć

  8. Reklama
  9. #22
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czesc kolego, siedzimy razem

    bedzie ruchanie

  10. #23
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    13,144
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    bedzie ruchanie
    dla mnie na pewno
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  11. #24
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    dupa to dupa ważne żeby być z tyłu

  12. Reklama
  13. #25
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    33
    Posty
    1,379
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Miedzy matiego i zendolke by mi na zmiane galgana robili
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  14. #26
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,144
    Siła reputacji
    32

    Domyślny


Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 19-09-2010, 19:57
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 20-08-2010, 14:15
  3. Ktore tomby wybrac?
    Przez Ciesloczek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 03-08-2010, 13:57

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •