Byłem parę dni temu w jakiś realu i patrze a tu Pringlesy o smaku Jalapeno, Miód - Musztarda i Pizza, no to chuj, jako wielki fan Pringlesów biorę po paczce z każdego zobaczyć co to za limitowane edycje. Zakupy grubsze robiłem, więc w sumie wyszło prawie trzy stówki w kasie za wszystko. Coś mi jednak nie pasowało, że trochę za dużo jednak, w domu patrzę na rachunek, a tam te jebane Pringlesy 20zł paczka xdd (Gdzie normalne smaki po 8 były i wszędzie taka cena)
60zł za trzy paczki chipsów XD
Niestety, nie warto było.
Zakładki