tygrys wruc
Wersja do druku
tygrys wruc
Tygrrysica dziś poszła do pracy i siedzę sobie sam więc wrzucę wam trochę fotek z dachu mojego hotelu.
Duże miasta to nie mój klimat, a tygrrysica wszystko chcę zawsze robić tak jak trzeba więc oficjalnie odchodzi z pracy 1 lipca i wtedy wyjeżdżam na wyspę palawan w poszukiwaniu miejscówki. Bilet na samolot na wyspę palawan 2 lipca, a do tego czasu kiszę się w stolicy. :P
https://imagizer.imageshack.us/v2/76...924/vQvYp3.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/76...924/auNVrB.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/76...923/EiVKHS.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/76...924/qHriXl.jpg
łał
a to basen na tym dachu? slabo widze na komorce
No na dachu jest basen, siłownia i restauracja oraz kanapy żeby sobie posiedzieć. :)
Tyle, że bardzo drogo, bo to stolica i na dodatek dzielnica biznesowa ortigas. Ciągną odemnie 1600 peso za noc czyli 120 złotych. Na palawanie tam gdzie się wybieram można wynająć chatkę koło plaży za 600 peso. A ja jak będę szukał czegoś na dłużej to pewnie na miesiąc jeszcze mniej to wyniesie. Spodziewam się coś znaleźć za 5k - 10k peso na miesiąc.
Smog jak skurwysyn w tych Filipinach.
no tajlandia filipiny zycie tam to taniocha
Stary, nie rezygnuj z torga. Mnie tez czesto irytowales w innych tematach, ale to nie znaczy ze przyjemnie nie jest czasem poogladac fotek czy poczytac Twoich wypocin :) a i mi to rowniez mega frajde sprawia, zawsze sie ciesze jak tu nowe posty są i licze, ze cos powklejasz zdjec albo poopowiadasz co robiles na drugim koncu swiata :P
Zgadzam się z poprzednim użytkownikiem, zdecydowanie ma rację.
Nie poddawaj się, wrzucaj zdjęcia i nie patrz się na hejterów. ;)
fajne fotki czekam na wiencej
ja chyba sie pakuje i lecę do tej tajlandii jeszcze dziś :D
Wylądowałem dziś w Puerto Princesa na wyspie Palawan.
Przy okazji spaceru po targu obadałem sobie jak się ma sprawa jeśli chodzi o żarcie więc mogę wam przekazać trochę informacji.
Ryżu kupa różnych gatunków. Ceny od 30 do 50 peso za kilo. Jajka zależy chyba od wielkości. Ceny od 5.50 do 6.50 peso za sztukę. Kupując więcej oczywiście tańsza cena.
Będzie mi brakowało twarogu, ale zauważyłem, że pełno tu jest sera tofu. Muszę obadać sprawę czy to też dobre źródło białka.
Jabłka bardzo drogie, ale to normalne, bo to import. 150 peso za sztukę. Za to żółte mango 60 peso za kilo. Banany 40 peso za kilo. Ananas 30 peso za sztukę.
Do tego ryb do wyboru do koloru prosto z morza. Ceny od 50 do 120 peso za kilo. A puszka tuńczyka w sklepie 30 peso.
Macie tu trochę fotek tych rybek. :)
http://imageshack.com/a/img923/7837/p7fkqE.jpg
http://imageshack.com/a/img923/8705/nfpryx.jpg
http://imageshack.com/a/img924/5518/eqrAy0.jpg
http://imageshack.com/a/img924/3918/73M0fc.jpg