I dalej się Ciebie pytam, myślisz, że ludzie z ''bandy'' jeżdża po marszach i rzucają kamieniami ?
nie mamy o czym rozmawiać chyba, bo nie wiesz o czym piszesz skoro Twoje wywody się opierają na "pewnie", informację z pierwszej ręki masz, nie :D ?
Wersja do druku
nie z pierwszej reki ale trafiły sie tym zuym policjantom plecaczki z butelkami z bajura z petardami itp w drodze do wawy wiec tak przyjezdzaja
4 minuta filmiku przy dłysku petard i flar widac jak ci zli policjanci szturmujacy tych całkiem niewinnych ludzi bija kogo popadnie....
Przyjzyjta sie co robia z ludzmi ktorzy trzymaja rece w kieszeniach i nie wykazuja agresji ... normalnie koło nich przebiegaja...
https://www.youtube.com/watch?v=avM3xQVTFus
Moze przejrzycie na oczy. Jestescie manipulowani przez media i rzad. Dlaczego kibice aka "kibole" sa tak oczerniani i dyskryminowani przez media?
Poniewaz sa jedyna niezalezna grupa ktora jest trudna do ujarzmienia przez rzad, a dlaczego rzad ma ich na celowniku? Poniewaz glosza
niewygodna prawde.
Polecam naprawde sobie ogladnac
Ja pierdole, brak mi słów. Żyj dalej w swoim świecie iksde "tempy" kolego.
Dla przykładu podam, że w ekipie którą mogłem oglądać z bliska był gość, który ma swoją firme, byli ludzie z bramek, była oczywiście też "patola" z bloków, ale był np. studenciak prawa, ratownik medyczny.
Aż się zaśmiałem z poziomu głupoty i ignorancji jaki reprezentujesz.
Kończę ten temat bo nie ma sensu, jakaś cipa poszła raz na mecz, zobaczyła dresa na młynie i myśli, że on na ustawki lata. Komedia.
Ehhh bezel nie nie bylem na meczu nigdyh we wro i nigdzie indziej i nie słucham mediów.
Askarnoh tak tak kibole oni pokazuja swoje zaniepokojenie tym co robi panstwo zabijajac sie miedzy soba.... dla siana kilku wyzej postawionych osob...
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Nie kazdy kibic jest tępym łysolem który chodzi na ustawki do lasu, a to ze taki obraz został wykreowany przez media to własnie widac jak sie odbija na społeczenstwie, bo teraz praktycznie kibic i kibol to dla wiekszosci jedno i to samo.
tak, kazdy doskonale wie jak można manipulując tłumem korzystając z wyrywków. Ba, nawet wycinając pewne części można zupełnie odwrócić sens wypowiedzi. W tym samym materiale na pewno są fragmenty, ktore udupiają bydło tak samo jak i są materiały. które udupiają policję. Dlatego warto jest mieć swoje własne zdanie a nie sugerować się takim czymś.
Zresztą dyskusja jest bez sensu bo nikt nie zmieni poglądów po przeczytaniu któregokolwiek z postów
Nie wiem czym sie zajmujesz ale rownie dobrze moge powiedziec ze studenci turystyki i innych debilnych kierunkow to patole, debile, nieudacznicy,
robotnicy fizyczni to rowniez patologia, nieudacznicy, niektore zawody to lenie i pijusy i moge tak wymieniac w nieskonczonosc.
Nie dyskryminuje was ze siedzicie przy kompie, ale nie dam dyskryminowac kibicow za to ze maja jako jedyni odwage pokazac ze w naszym panstwie dzieje sie zle.
Zreszta zapraszam na podkarpacie, mozecie sie przekonac z jakich ludzi skladaja sie kibice. 70% pracuje, utrzymuje rodziny, 20% nie robi nic oprocz picia,
10% prowadzi swoje firmy, handluje itp. 100% chodzi na mecze by czuc sile i jednosc przeciwko represjom panstwa i przemocy ktora zabiera nasze pieniadze.
Jest i % patologii jak i wszedzie, w policji rowniez zdarzaja sie tacy ludzie, w pracy, w sklepie i gdziekolwiek indziej na codzien rowniez.
Proponuje aby do ciebie zamknac w geccie bo sie najadles medialnych brednii lub sam jestes patolem ktory rano wstaje>praca> przemyka jak najszybciej do domu bo sie boi
5 dla dobrych ludzi. Niezadowolenie spoleczne rosnie, niedlugo bedzie ciekawie, szkoda tylko ze nie ma u nas tak jak w belgii, u nas za duzo sprzedawczykow, cwaniakow
w internecie i pizdeczek ktore boja sie wyjsc na ulice chociaz panstwo zabiera nam coraz wiecej
Bydło bydłem, ale to policja ma stać na straży prawa, więc musi go przestrzegać w pierwszej kolejności. Jeśli władza ma prawo w poważaniu, to trudno oczekiwać jego poszanowania (a także tej władzy) od zwykłych obywateli, to chyba oczywiste. Ty chyba nie rozumiesz, że tu nie chodzi o rozstrzyganie, kto jest gorszy i nie w takim celu powstał ten materiał. Sam fakt, że w ogóle są - jak to określiłeś - materiały, które udupiają policję, jest już wystarczającą kompromitacją policji. Co robiło bydło jest zupełnie odrębną kwestią i nie ma tu żadnego znaczenia. Nie rozumiem kompletnie, dlaczego tacy jak ty, wolą udawać, że nie ma problemu i podniecać się tym, że ktoś tam rzucił kamieniem.
I tak a propos, to czym się sugerowałeś wyrabiając swoje zdanie? Rozumiem, że żadnych filmików ani materiałów nie oglądasz, bo manipulacja (a może tylko ten jest zmanipulowany, bo nie pasuje do twojego światopoglądu?), na marszu zapewne nie byłeś, więc?
chodze czasami na legie na silvera zjesc dobre papu i obejrzec dobry meczyk
jestem kibolem?
dlaczego sugerujesz, ze nie byłem? Widziałem doskonale co się działo na marszu i z racji, że mieszkam przy rondzie Waszyngtona widziałem dokładnie co się działo po. Porozjebywane przystanki i tablice elektrycznie, wyrwane barierki. Na własne oczy widziałem jak koles barierke wyrywał, myslalem, ze chociaz chce rzucić nią w policje albo coś a on wyrwał i pobiegł wyrywać kolejną xD
tępiłbym, ale nie mam do tego prawa
Obejrzałeś ten filmik? Protestujący z marszu byli prowokowani przez policje, no bo przecież szalik drużyny piłkarskiej to nie prowo? A może koleś który nic nikomu nie robił (przed chwilą nawet dostał racą w głowe) zostaje spałowany, ale nie policja taka dobra. ;p;d;];D
Obejrzyj ten filmik, plis.
Owszem, nie każdy kibic jest kibolem. Ale jakim prawem wyzywasz ich od tępych? Bo się lubi bić? Takie ma hobby, na codzień trenuje, a w lasach się napierdalają, to znaczy, że jest tępy? Tak się składa, że taki przeciętny "tępy łysol" jak to mówisz, zna historię Polski lepiej od przykładowego studenta uniwersytetu chuj wie jakiego. Ty również nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, nie każdy kto chodzi na ustawki, jest tępym łysolem - tak właśnie myśli przykładowy człowiek, który o kibicach wie tyle, co ja o języku niemieckim. Taki obraz właśnie kreują media, no ale niestety, większość wierzy telewizji.
A co do tego, że kibic i kibol to to samo - nie wiem czy to Twoje zdanie, czy chodziło Ci, że w oczach mediów tak wyglądają, ale ludzie... to tak jakbyś powiedział, że czarne i białe to to samo.
#Edit
No fajnie, że ktoś wrzucił fragment z programu Pośpieszalskiego. Może to torgowym obrońcom policji pokaże, że nie są tacy święci i grzeczni.
Są też zdjęcia psa w szaliku Pogoni Lwów, udającego kibica, który prowokował, nie wiem czy ktoś widział. Ogółem już trochę więcej dowodów na prowokację policji, może ludzie trochę przejrzą na oczy, że prócz zapoczątkowania(jeśli już) konfrontacji przez kibiców, policja też chciała wojny i podejrzewam, że nawet jeśli każdy z tych 100 tys. maszerujących byłby "grzeczny", to policja byłaby skłonna rozpocząć konfrontacje. Za dużo miałem takich przypadków, żeby ktoś mi wpierał, że takie coś nie może mieć miejsca, hah.
Nie wiem o jakie łamanie prawa Ci chodzi i co ma do tego historia, jakoś dziwnie to ująłeś. Z historią chodzi mi o to, że prócz tych grup nacjonalistycznych itd., kibice są następną grupą, która ma historię Polski w paluszku, są patriotami i angażują się we wszelkie akcje patriotyczne, więc dlaczego nazywa ich tępymi łysolami? Mnóstwo z nich to ludzie po studiach, z dobrą pracą i normalnym życiem, oczywiście nie wszyscy, ale to, że lubią się bić nie znaczy, że są tępi. Tok myślenia typu ocena książki po okładce.
Na jaki temat jest teraz dyskusja? Bo raczej o Marsz zahacza tylko tym że osoby które tam były staracie się zaszufladkować jako: kibica patriotę huligana patola janusza.
Mnie rozwaliło na marszu jak ktoś z założycieli (cwelilk w okularkach) powiedział "kto nie skacze ten z policji" i tłum debili na błoniach zaczął skakać.
Osobiscie jestem bezstronny w waszej guwnoburzy czy policja czy ortaliony prowokowały. Wiem, że na marszu były normalne osoby, i tylko garstka odjebywala fragmenty chodnikow by rzucic nimi 2m w strone psiarni. Ogladalem jednoczesnie tvn24 i stream narodowców i powiem wam, ze w zyciu nie widzialem tak skrajnych opinii jednego wydarzenia.
Marsz ów jest chyba (przynajmniej dla mnie) najbardziej zadziwiajacym happeningiem na ziemiach polskich.
:]
Ja osobiście sądzę, że nie powinniśmy zakazywać Polakom świętowania tegoż wydarzenia, łączy ona naród, każdy w tym dniu(Tak myślę przynajmniej), ma choć troszkę takiego poczucia co wydarzyło się w tamtym okresie. Zniewolony naród został uwolniony z jarzma zaborców(Aczkolwiek i tak czy siak kompletną samodzielność odzyskaliśmy po 1919 roku, a idąc dalej to w 1921 po wojnach z bolszewikami). Mi się osobiście podoba wizja ludzi, którzy świętują ten dzień, ale nie chciałbym żeby odbywało się to kosztem podatników... Przykładowo u mnie w miejscowości obchody 11 listopada wyglądały w taki sposób, że odbyła się msza, następnie uroczyste przemówienia nad grobem nieznanego żołnierza, złożenie wieńców, grała orkiestra, kolejno przeszliśmy do budynku w którym odbyła się reszta ceremonii i w ten sposób po 5 godzinach każdy wyszedł szczęśliwy, uświadczony w tym, że Polska stała się wolna. Marsz nie jest też zły, aczkolwiek jak widzę ludzi, którzy zamiast flagi Polski niosą w ręku flagę administracji polski bądź też flagę marynarki wojennej zamiast prawdziwej polskiej flagi to ja podziękuję. Widać tutaj brak wiedzy na temat tego, co tak właściwie robimy. Kolejną sprawą jest zachowanie ludzi. Policja może użyć środków przymusu bezpośredniego w danych sytuacjach i zrobiła to właściwie. A co do tych armatek wodnych. Chemikiem nie jestem, aczkolwiek tak nam to tłumaczono. Policja armatkami uderzała w grupę ludzi, którą nazwiemy atomem. Atom jest całością i pod wpływem tego uderzenia on się rozpadał. Ludzie, którzy byli spokojni uciekali wgłąb tłumu, natomiast ludzie, którzy tylko na to czekali zostawali i szukali dalszych, podkreślam dalszych starć z policją. Kolejną sprawą jest to, że policja ma prawo przeszukać Cię, nie ważne w jakim kraju żyjesz. Masz plecak, ok, ale w tym plecaku możesz mieć przykładowo jakiegoś gnata, a marsz był wydarzeniem o bardzo dużej możliwości zagrożenia. Narzekajcie sobie dalej na policję, ale gwarantuję wam, że bez tej organizacji Polski by nie było. Zresztą marsz ten sam w sobie przez swoją historię doprowadził do tego, że jest on traktowany jako wydarzeniem o wysokim stopniu zagrożenia. Gdyby w poprzednich latach wszystko odbywało się z normą to dziś nikt by nie narzekał. Tyle w tym temacie:)
a jak dla mnie powinni tego gówna zakazać, jest na to paragraf w ustawie, który mówi ze gdy nie można zagwarantować bezpieczeństwa to nie będzie marszu i tyle. 3 ostatnie lata udowodniły ze tak właśnie jest i adios.
i nie zastanawia was dlaczego tylko na tym wydarzeniu policja "prowokuje"? czemu tylko tutaj policja w czymś przeszkadza, nie pasuje? czemu tylko na stadionach i na tym marszu policja jest odbierana jako zło konieczne, jako sprawca całego bagna? każdego roku jest tysiące manifestacji, ale tylko na marszu jest taki sracz. to na bank dlatego ze policja się na to uwziela....
oczywiście poza zakazaniem tego marszu mam jeszcze dwa rozwiązania:
1. zmienić to w wiec połączony z koncertem - wszak tak też można pięknie cieszyć się wolnością, manifestowac ją i przy okazji nie blokować połowy miasta
2. organizować to także w innych miastach, a nie tylko w Warszawie. może te bydlaki, które nienawidzą stolicy zaczną ją szanować jak ich miasto będzie tak samo rozjebane (no chyba ze okaże się że tylko Warszawę tak fajnie się niszczy :):):))
Dlatego, ze to marsz narodowcow, ktorzy chca wyzwolenia polski od zaborcow (PO), ktorzy to zaborcy probuja stlamsic biednych patriotow wlasnie policja. Stad prowokacje i bicie POlicji (koniecznie PO licji). Jak mozna tego nie wiedziec. Jeszcze papieza polaka brakuje rzucajacego kostka brukowa w policje w celu wyzwolenia polski spod komunistycznego zaboru....
Nic nie sugeruje, tylko zostawię to:
http://www.wykop.pl/link/2244810/podobni/
Oglądałęm to juz tak to jest jak niekompetentna osoba sie tłumaczy z czegoś.... nadworny okłamywacz którego dług mozna kupic lepiej to wszystko by załatwił i z reszta załatwił bo jest wywiad z nim ;p
@Lykasz ;
organizowane sa wszedzie np we Wrocłąwiu był sobie marsz (cos ala marsz) zadym jakos nie było bruk nie latałCytuj:
2. organizować to także w innych miastach, a nie tylko w Warszawie. może te bydlaki, które nienawidzą stolicy zaczną ją szanować jak ich miasto będzie tak samo rozjebane (no chyba ze okaże się że tylko Warszawę tak fajnie się niszczy :):):))
na marszu było mnóstwo policjantów w cywilu, co w tym dziwnego?
Master, z tym papieżem to przegiales palę beki xd
ps
a czy ci narodowcy nie mają o sobie zbyt wielkiego mniemania? jak na razie ich wielkie ruchy wyzwolencze ograniczają się do tego ze co rok jakieś bydło demoluje stolicę (choć podobno nikt nie ma z nimi nic wspólnego, a zbiórki kasy na pomoc tym bandytom to przypadek), a jak przychodzi do wyborów to jest 0-2%. może prawda jest taka, że te całe narodowe patriotyczne ruchy to nic nie warta zbieranina wannabe walczakow?
ps2
jak łatwo wam przychodzi mówienie o manipulacji tvnu czy innych mediów, które mówią nie po waszej myśli, a gdy ktoś zmontuje coś pod was to jest legit i prawda najprawdziwsza i objawionaZałącznik 324153
@Ximax1243 ;
no właśnie, ale byli inni organizatorzy i inny target tam szedł, a nie bydło z całej Polski, bo wszyscy ci jaskiniowcy (ci co niszczą) idą na największy marsz, wiec niech bosak i reszta tych cweli (choć bosaka nawet szanuję, bo inteligentny jest) sobie to zorganizują w Krakowie albo gdziekolwiek indziej
a najlepiej gdzieś na sacharze (miałem napisać w bieszczadach ale pewnie by drzewa wyrywali)
Działacze ruchu narodowego z okresu międzywojnia w grobach się przewracają.
Bydło wyszło na ulice Warszawy.
Gorylice w rui nabuzowane testosteronem z prawa i lewa omylnie nazywane homo sapiens jeszcze zdzierżę. To i tak w większości nieudacznicy, którzy niczego w życiu nie osiągną. Ot nieszkodliwe (bo nic nie mogą) pajace.
Jednak małpowania pod flagą polską i profanowania patriotyzmu nie zdzierżę.
Im łatwiej nagrać filmik i wrzucić w internet(średniointeligentny pawian potrafi) tym coraz bardziej zrażam się do demokracji.
Precz od mojego rodzinnego miasta :F
Ludzie latają po Krk z siekierami i maczetam, jak się ma szczęście to trafi się na kogoś jedynie z kastetem lub batonem.
Wystarczy nam tu atrakcji, żadnych dodatkowych nie potrzebujemy. Tym bardziej w postaci niszczenia rynku i starego miasta.
Komuś takiemu jak Tobie nie trzeba udowadniać, bo i tak to do Ciebie nie dotrze. Co mam Ci przyprowadzić kilku? Może Ty uzasadnij swoje zdanie.
Wystarczy, że kojarzę sporo takich osób i wiem co robią na codzień. Myślisz, że wszystko to 20-30letnie tępaki bez szkoły i pracy oraz żadnych priorytetów? Nadawałbyś się do mediów. Od kiedy chodzenie na ustawki znaczy, że ktoś jest tępy i nic nie robi w życiu?
https://www.youtube.com/watch?v=_vuo7tpS0s8
Masz durniu, 7:40 bodajże, nawet Twoja policja mówi o tym, że część z nich, o ludzie wysoko wykształceni.
#Drozd
Czy ty starasz się własnie udowodnić, że ludzie, którzy chodzą na ustawki są całkowicie normalni i nie ma nic dziwnego w tym, że ktoś jest gotów oddać życie za swój klub? Zesrałem sie xD
Żeby nie było niedomówień, uważam że to bydło powinno mieć pełne prawo spotykać się gdzieś w lesie, żeby się nawzajem pozabijać i nikt nie powinien interweniować. Wyszło by to każdemu na dobre: zwierzęta mogłyby spełnić swoje najskrytsze fantazje i umrzeć za barwy Lecha, a i mniej by tego gówna chodziło po ulicach.
Cieszę się, że sie zesrałeś, aby częściej. Tak, staram się udowodnić, bo tak naprawdę gówno o nich wiecie. I nie to, że wszyscy są normalni, tylko że część z nich jest także lepiej wylształcona od przykładowego Ciebie.
I nikt się w lesie nie zabija, poza debilami , którzy używają sprzętu(przeciw czemu jest cała polska kibolska scena). Również uważam, że powinni mieć do tego prawo. A co Ci przeszkadza, że oni chodzą po ulicach - tego nie wiem, ale napewno nie oni Cię biją po nocach. :)
Ale jakie ma to znaczenie, czy są lepiej wykształceni, czy nie skończyli gimnazjum? Jeśli ktoś jest gotów oddać życie za swój klub i bije się z kimś tylko dlatego, że wrogi klub wygrał mecz to jest zwyczajnie skończonym popierdoleńcem i nie wiem jak można w ogóle z tym dyskutować, czy mieć jakiekolwiek wątpliwości.
Przez pomyłke zamiast puścić od 7:40 puściłem od 7:25 i było pytanie czy te osoby są policji znane - "tak, są to osoby notowane za różne przestępstwa, najczęściej pobicia czy narkotyki". I nic policjant nie mówił o ludziach wysoko wykształconych, tylko że są wśród nich NAWET osoby takie jak studenci czy osoby mające własną działalność. Nie rób z nich elitę intelektualną Polski bo trochę wstyd.
Nie ma znaczenia, ale ktoś nade mną się kłócił ze mną, że wśród nich są same głąby i łyse pały, toteż mu udowadniam.
I tu nie chodzi o wygrany mecz, a o historię. Owe kluby biją się od wielu wielu lat i nie chodzi o wygrany mecz. Ja nie mówię, że to popieram, czy jestem za tym, ale co niektórzy przeszkadzają.
#uP
Może nie wysoko, ale puść sobie jeszce raz jak nie słyszysz, i mówi, że są wykształceni na samym początku.
Policja prowokuje.
W marszu uczestniczą narodowcy, a oprócz tego debile, których interesuje mordobicie, gdzie Ci pierwsi otwarcie potępiają drugich.
W żadnej manifestacji czy zgromadzeniu organizator nie może odpowiadać za niezależne jednostki, bo każdy może sobie tam przyjść.
Zadaniem policji powinno być zapewnienie bezpieczeństwa, a nie prowokacja. Prowokacja w moim odczuciu potrzebna jest po to, żeby móc wrzucić narodowców z ćwierćmózgami "ginącymi za barwy" jak wy to piszecie, do jednego wora, tzn. dyskredytacja. Dobra taktyka, póki co gwarantuje, że w Polsce nie narodzi się drugie Le Pen.
http://pokazywarka.pl/tajemniczezgony/
Nie jestem jakimś entuzjastą smoleńskich teorii spiskowych, ale im dalej w czas, tym bardziej składa mi się to w logiczną całość.
Taśmy, wybory, ww zgony, brak poparcia swojej kadencji działaniami, już nie mówiąc o kompromitującej obronie typu argumentacja "lekiem na całe zło jest rozwój państwa", defraudacje pieniędzy, a nawet sama sytuacja z bezczelnym oszczerstwem w sprawie Wiplera. Do tego ludzie dosłownie masowo wyjeżdżają. Wystarczy rozejrzeć się wśród znajomych.
To nie pozostawia wątpliwości.
To wszystko jest podstawione. Policja nie tylko prowokuję, ale stosuję wiele środków, żeby ten Marsz blokować. Zauważcie w ogóle kogo atakują. Niestety, ale nasz kraj został już dawno sprzedany.
a mi najbardziej sie podobał ten kawałekale to chyba nie na temat przepraszamCytuj:
"Patrol patrolujący rejon patrolowania okolic królewskiego parku... (...)
... napotkał sześć trupów należących do obcokrajowców...
– Bogowie! Jak się pisze „trupów”? a poza tym chodzi o trupy obcokrajowców, czy jedynie o trupy, które były własnością obcokrajowców? (...)
Wszyscy oni dnia dzisiejszego postanowili targnąć się na żywot własny, co niniejszym uczynili.
(...)
Pięciu z nich zastrzeliło się z własnych kusz, w tym trzech za pierwszym razem nie wycelowało dobrze i musieli ponownie założyć bełty, by nimi się razić. A jeden to strzelił do siebie aż cztery razy, zanim wycelował dobrze i się ubił...
(...)
Jeden natomiast z obcokrajowców musiał czuć do siebie szczególny żal. Najpierw sam raził się z kuszy, chcąc pewnie ugodzić się w samo serce, ale nie wycelował dobrze, raniąc swą nogą od tyłu w łydkę. Następnie zaczął okładać się kolbą kuszy, a potem zadał sobie siedemnaście ciosów własnym nożem, godząc w klatkę piersiową, ale głównie właściwie, to w plecy...
– W plecy, k@@@a, się raził?!!! Nożem?!!!
... następnie wyrwał z płotu pozłacaną sztachetę i dalejże się nią okładać okrutnie, co zeznali jak następuje świadkowie...(...)
... następnie zawzięty okrutnie na swój żywot samobójca wdrapał się na mur okalający park i skoczył na trawę oddając ducha...
– Bogowie! Przecież ten mur... Tfu! ... murek, ma raptem dwa łokcie wysokości! Jak to się wdrapał i skoczył na... trawę? Nie mogłeś, pacanie, napisać chociaż, że uderzył głową w jakiś korzeń?
– Tam nie ma korzenia.
(...) – Następnym razem, półgłówku, napisz, że korzeń był, ale go zbójcy potem ukradli. Taaaaaaa... Taaaa... Samotność i zły los często do samobójstwa przywodzą, nawet sześciu ludzi naraz. Mniemam jednak, że po stronie samotności i złego losu żadnych strat nie zanotowano, co?
– A gdzie tam, szefie. Te samotności i złe losy poszli później chlać do knajpy."
A. Ziemiański, "Achaja"
Ty jednak chyba jesteś głąbem, bo na udawanie to mi to nie wygląda. Skoro Ci się przecistawiam, to znaczy, że coś w tym jest, że wiem coś innego na ten temat. Co prawda dokładnie Ci nie mogę udowodnić, ale skoro się z Tobą cały czas kłócę, to możesz uwierzyć na słowo. W dodatku daje Ci filmik, gdzie lepszego dowodu niż słowa od policjanta chyba nie dostaniesz, a Ty dalej mi mówisz, że nie widzisz dowodu. Więc powtarzam, komuś takiemu jak Tobie się nie da przetłumaczyć, choćby kurwa Ci postawić ich przed Tobą.
Ale co ty właściwie chcesz w tym momencie udowodnić bo ja już się pogubiłem. To że jakis tam odsetek kiboli pokończyło studia? Wielu oszołomów pokończyło studia co nie znaczy że nie są patologią
policjant powiedział ze są wykształceni albo studiują. co to ma do twojego zdania że ci ludzie są "wysoko wykształceni"? policjant tez jest po studiach, a uważasz go za przyglupa, stado psycholi tez coś pokonczylo.
no i nie zapominajmy ze jak ktoś ukończył jakieś gowno typu wyższa szkoła chuj wie czego ale dajemy papiery to tez można powiedzieć że jest wykształcony.
rozumiem, że tak dla przekory dałeś tezę ze to są porządni ludzie ale nie spodziewałes się ze ktoś będzie dopytywal, rozumiem, zagalopowales się.
A pozatym od kiedy skończone studia = wykształcenie? xD
@edit
Taka podpowiedź dla wykształconych:
this.Cytuj:
zle to napisałeś powinno byc cos w stylu od kiedy ukończenie studiów = inteligencja/mądrość/wiedza.