Nosikamyk napisał
pozwole sobie pominac kwestie zwiazane z poprzednimi rzadami
co jest w tym skandalicznego i w jaki sposob to obciaza rzad?
Co jest skandalicznego? To że ja otwierając sobie firmę czy startując w przetargu / próbując przejąć spółkę skarbu państwa nie mogę liczyć na pomoc ministra. Sorry, ale posłów i senatorów - większość ludzi z rządu nimi jest - obowiązują pewne zasady, m. in. takie, iż nie angażują się w prywatne biznesy.
Zresztą nawet są stosowne zakazy prowodzenia działalności gospodarczej, zakazy przyjmowania dodatkowych zajęć, a już w szczególności działalność prowadząca do osiągniecia korzyści z majątku spółek skarbu Państwa (Ciech SA), za co grozi Trybunal Stanu.
a z Sikorskim to raczej najmniejsza afera, bo powiedział swoje prywatne zdanie, całkiem prawdziwe, tylko problem w tym wszystkim polega na tym, że był w tym czasie ministrem spraw zagranicznych przez co np. w rozmowach z Amerykanami jest spalony.
btw. nawet Lenon śpiewał, że kobieta jest murzynem (nigger) świata, mało tego jest taka organizacja feministyczna Kobiety murzynami świata, niestety nie jestem pewny co do tej nazwy, ale mogę specjalnie dla Ciebie poszukać.
Zakładki