Z reguły nie mam zwyczaju włączać się do dyskusji w samym jej srodku, lecz to co tu wyczytałem aż mnie przeraża.
Po 1. Nie jestem kibicem ( nie latam z koszulkami, na mecze jak chodze to na miejsce rodzinne)
Po 2. Uważam, że Ruch Narodowy jest wielką utopią i jeśli młodzi ludzie bedą go popierać, w kraju będzie jeszcze gorzej.
Po 3. Manipulacja obecnych mediów dąży do podziałów. Media chcą pokazać różne grupy np. kibiców, właśnie z takiej strony jak tutaj Pan powyżej widzi.
Kibice, kibole, huligani czy jak jeszcze inaczej tą grupę nazywacie. Jest to jedna z nielicznych grup, które MYŚLĄ i analizują. Tak napisałem myślą! Nie z tego względu, że pomyśli czy walnąć prawą czy lewą ręką. Kibice jako jedyni potrafili stworzyć PROTEST przeciwko CHOREJ sytuacji w kraju. Po proteście nagle zaczęłą się nagonka na kibiców, to jak demolują auta, mordują ludzi. Oczywiscie jak czlowiek zerknie okiem na tvn, polsat, tvn24 ( i tak mozna wyliczać ) i za kazdym razem kibol kogos bije, to mozna sobie pomyslec, ze to banda huliganów. Okej, okej.. Ale czas sie zastanowić . Dlaczego kibol pokazany jest jako wandal, który bije przechodnióww nie mających nic wspolnego z sytuacją? Ano dlatego, ze kibol pomyślał i nie dał zrobić się w konia. To co duzo osób robi źle. Myli, pozorne łatanie budżetu ze zwykłym okradaniem. Ludzie, w obecnej Polsce sprzedaje się KONIA ZA 10zł, który PO ROKU ZAROBI 15zł ( KGHM ). W obecnej Polsce zamyka się największe stocznie, wysprzedaje majątek, na rzecz zachodu. W obecnej Polsce wysprzedaje się grunty zagranicznym inwestorom! Duńczyk, Niemiec, Holender wykupują NASZE ziemie tylko po to aby zniszczyć NASZE rolnictwo. Nasze rolnictwo to nie jest GMO jak na zachodzie. ( Tutaj pewnie się zaśmiejesz ). Pomyśl, dlaczego za granicą CENIĄ polskie warzywa?! Pomyśl, dlaczego w Polce, polskie warzywa są nie doceniane?! W obecnej Polsce budowa 1KM, podkreślam 1 Kilometra, autostrady wynosi 166 MLN zł! Zielona wyspa, dla omamionych, mających zamknięte oczy ludzi. Mało? Tylko w Polsce za przejechanie odcinka płatnej drogi jest kara 3 tyś za każdą bramkę! Nie zapłaciłeś 5zł za przejazd? Zapłacisz 120 tyś kary! To jest dopiero oszustwo! Tym powinni zainteresować się Polacy, jak grabi się swój naród! Poprzez zniesienie winiet, wiele osób straci dorobek życiowy, przez niedziałający system VIATOLL!! Nie wierzysz?! Poszukaj u wujka GOOGLE! "VIATOLL KARA ZA KONTO NA MINUSIE". System który swój cały nakład odrobił w 1 ROK! Mało?! Tylko w POLSCE producenci FOTORADARÓW ZARABIAJĄ 50% KAŻDEGO MANDATU!
Co do moich poglądów, jestem za PISem. Czy drążę Smoleńsk? - Tak. Jeśli Ty wierzysz, że 40m ( tyle ma rozpietosc skrzydel ), może się obrócić o 180stopni na wysokośći 20 m to gratuluję. Nie mówię, że to zamach, mowię, że tuszuje się to co tak naprawde się tam stało. A to , że zmarła Polska Elita jest naprawde ważne. Jeśli chce ktoś o tych tematach porozmawiać zapraszam na PW.
Co do kibiców. Żadna grupa nie zdziałała tyle swoimi akcjami charytatywnymi ile kibice. Niemal w każdym mieście kibice niosą pomoc domom dziecka, domom samotnych matek, zbierają pożywienie, ubrania. To, że się piorą po godzinach to już ich sprawa. Co do ludzi którzy ucierpieli z powodu szału kiboli, bardzo współczuję i mam wiarę w kibiców, że oni swoje sprawy będą rozwiązywać w wyznaczonych miejscach, a nie na ulicach, gdzie są przechodnie.
Dziękuję.
Zakładki