@Hexolic ;
Muszę Cię zmartwić, ale istnieje fetysz, który polega na ruchaniu osoby która śpi/jest naćpana/nieprzytomna (żywa XD)
Wersja do druku
@Hexolic ;
Muszę Cię zmartwić, ale istnieje fetysz, który polega na ruchaniu osoby która śpi/jest naćpana/nieprzytomna (żywa XD)
Proponuje zmienic temat XD
Mozecie mnie utrwalic w przekonaniu jakoby lewa ścianka pochwy jest bardziej czuła i hmm, "nacieranie" na nia z wieksza siłą sprawia większą przyjemnosc? Gdzies to wyczytałem, ale ostatnio gdy to sprawdzalismy, to chyba jest to mit. W kazdym razie ona nie odczuła AŻ takiej różnicy jak to ludzie opisywali na forach.... jak życ?
Ej ludzie
Dziś sobie zdałem sprawę, że z biegiem czasu mi się penis w górę wykrzywia, robi mi się taki jak niektórym aktorom porno :(
Że nie stoi o tak:
|--
tylko robi się taki:
|-'
help
Po jakim czasie ze swoja dziewczyna macaliscie sie na wzajem a po jakim czasie uprawialiscie sex? Byla otwarta na takie nowości czy się hamowała? Załóżmy, że jest dziewicą, 20 lat. Wypowie sie ktos bez wałów?
z moją to seks był po 5 dniach, macanie było zanim byliśmy parą. nie wiem co masz na myśli mówiąc o "nowościach"
O tako? To grubo. Ile znaliscie sie przed tym zwiazkiem? Jestescie dalej razem? Spontan to był? Chodzi mi o taki incydent jak przejscie z całowania i przytulania na strefy bardziej erotyczne tzn masowanie/lizanie piersi, robienie minetki, lodzika itd Sama sie do tego zabierała, dawala jakies sygnaly?
Zależy na jaką laskę trafisz, są takie co je wydupczysz po tygodniu znajomości
Moja dziewczyna skończyła okres równo tydzień temu, miała dzisiaj egzamin na prawko (nie wiem czy to ma znaczenie), zdała i po powrocie do domu zalało ją krwią tak w miare sporo i od tamtej pory sucho. Miał ktoś doświadczenie z czymś takim? :o
może była dziewicą i "zdała" ?
nie mogłem się powstrzymać ;/
słabe w chuj pozdrawiam
@edit
teraz znowu dostała, niefajnie..
znalazłem takie coś w necie, laska spytała o to samo o co Ty i jej odpisała jakaś lekarka:
Pogrubiłem i podkreśliłem to co imo jest przyczyną. W końcu egzamin na prawko dla kobiety to zajebisty stres ;)Cytuj:
Jeśli krwawienie nie jest obfite, może być związane z owulacją. Może Pani również cierpieć na szereg problemów natury ginekologicznej, jak mięśniak macicy (rzadko w tym wieku) czy zaburzenia hormonalne. Może to być również rozregulowanie cyklu jako reakcja na silne stresy. Jeśli nie krwawi Pani mocno, to może Pani spokojnie poczekać na termin wizyty po Nowym Roku. Jeśli krwawienie jest bardzo obfite- wskazana jest wizyta w ginekologicznej izbie przyjęć już teraz.