Czy mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi kapsułkami be power czy jakoś tak?;d Ktoś pisał cos o tym, że za 4 zł mamy tak jakbyśmy kupili 6L napoju.
Naleśników nie polecam, tzn. te z twarogiem b. dobre, ale cena... chyba ze komuś odpowiada 4,20 zł~ za 4 sztuki...
jadłem ta pizze apetito z biedronki, bodajze apetito familijna 2 x 300g za 5,99 , straciłem tylko kase a drugiej nawet nie zostawiałem sobie na jutro. Odrobine smaczniejsza od tych zwykłych za 2 zł co w przezroczystych opakowaniach :x ale co kto lubi..
najchetniej to bym kupił sobie jakas roladę o smaku jak mleczna kanapka, jest cos takiego..? albo moze cos pokombinować z bułkami i kotletami z biedronki, kurde głodny jestem a za 4h dopiero otwieraja...
pierogow to tam chyba nie ma tanich, w innych marketach po 2,50 - 3zł za pol kg, z serem może jedynie droższe, a w biedronce takich tanich nie znalazłem. Aha jeszcze chyba po 1,30 kiedys była czekolada toffi to polecam z tych "czekoladopodobnych" xD oraz ta bąbelkową za 2 zł, jest duża.
Zakładki