Reklama
Strona 80 z 109 PierwszaPierwsza ... 3070787980818290 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,186 do 1,200 z 1626

Temat: Creepypasta - straszne rzeczy tutaj pokazujom

  1. #1186

  2. #1187
    Avatar sw.5
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Skarżysko-Kamienna
    Wiek
    30
    Posty
    299
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Co powiecie na creepypaste "the magic" (moje tłumaczenie)

    The Magic:

    #Czy kiedykolwiek czytałeś coś i sprawiło ci to taką przyjemność że żałowałeś że w ogóle to przeczytałeś, tak żeby móc przeczytać to raz jeszcze jakby był to ten pierwszy raz? Ten pierwszy raz jest magiczny, czyż nie? Nie ważne ile razy czytasz to od nowa, nigdy nie jest już to tak dobre.
    #To jest Twoja szansa na przeczytanie czegoś niezwykłego „po raz pierwszy”. Masz tylko jedną szansę więc nie zmarnuj jej. Chcę abyś zyskał na tym jak najwięcej, więc będziesz musiał mi zaufać. Rób wszystko dokładnie tak jak Ci powiem.
    #Jeśli nie jesteś sam odłóż te historyjkę natychmiast. Magia – prawdziwa magia wstydzi się towarzystwa. Nie całkiem się to uda jeśli czytasz to w zatłoczonej kawiarni lub na peronie czekając na pociąg.
    #Przeczytaj to tylko jeśli jesteś sam.
    #Dobrze. Zaczynamy.
    #Potrzebuje żebyś zrobił teraz dla mnie kilka rzeczy, parę drobiazgów. Pomyśl o tym jak o instrukcji, o procesie który musisz wykonać aby się udało. Nie próbuję być natrętny czy rządzić bez powodu. Chce tylko aby to zadziałało.
    #Idź gdzieś, gdzie możesz zamknąć za sobą drzwi i czytać tak aby nikt Ci nie przeszkadzał. Nie ma to większego znaczenia gdzie – nada się Twoja sypialnia, albo toaleta. Gdziekolwiek tylko żebyś był sam. I jak mówiłem, zamknij za sobą drzwi.
    #Może część z Was czyta to i nie zrobiła tego o co was prosiłem. Czy żałujesz tego że mnie nie posłuchałeś? Gwarantuje Ci, lepiej jest być tego częścią niż po prostu podsłuchiwać „magii”. Jeszcze nie jest za późno. Nie mogę niczego obiecać ale jeśli pójdziesz w jakieś ciche miejsce nawet teraz i zamkniesz drzwi… Zobaczymy co mogę zrobić.
    #Więc, jesteśmy. Albo raczej, Ty jesteś. Mam nadzieję że jak dotąd podobało Ci się. Wiem że właściwie to nic się nie stało, ale czy nie jesteś podekscytowany? Czy Twoja ciekawość rośnie coraz bardziej i bardziej? Napawaj się tym uczuciem. Jest to jedyny moment w którym możesz poczuć to co czujesz teraz. Zaduma nad tym co się wydarzy, kilkoro z was pewnie wyciągnęła już jakieś połowiczne wnioski – wszystko to może zdarzyć się tylko raz, może zdarzyć się tylko teraz, może zdarzyć się tylko po raz pierwszy.
    #Pewna część magii ma już miejsce. Jesteś sam w pokoju, prawda, ale jesteś również zjednoczony z wszystkimi ludźmi którzy kiedykolwiek czytali to wcześniej, oraz z wszystkimi tymi którzy przeczytają to po tobie. Czujecie się nawzajem? Możliwe że czujesz się głupio w związku z tym albo może czujesz się uprzywilejowany. Jesteś częścią niewidzialnego tłumu, zebranego razem pomimo czasu, czytając te same słowa.
    #Nie martw się, to nie jest tutaj ważne, i na pewno nie jest to żart. Nie jestem tutaj żeby marnować twój czas gadaniem o metafizyce. I żeby to udowodnić, przejdziemy dalej.
    #Zakładam że w twoim pokoju jest jakieś światło inaczej nie mógłbyś tego czytać, co nie?
    #Daj spokój, przecież możesz mi opowiedzieć, jak zadaje ci pytanie! Właściwie to musisz mi odpowiedzieć jeśli chcesz żeby to zadziałało. Zapytam jeszcze raz. Tym razem odpowiedz. Głośno i wyraźnie, nie bój się. Po prostu powiedz „tak”.
    #Teraz, teraz, wszyscy, wspólnie. Chcę tylko jednego małego słowa w zamian za wszystkie słowa które jak do tej pory ci powiedziałem. Pamiętaj, robię to dla ciebie – to jest jedyna szansa że ci się uda i chce żeby się udało.
    #Odpowiedz na pytanie.
    #Dobra robota. Być może czułeś się dziwnie mówiąc to na głoś ale nie ma tu nikogo kto mógłby to usłyszeć więc co w tym złego? Możesz spokojnie kontynuować, wiedząc że zrobiłeś wszystko idealnie. A kiedy zrobisz wskazówki idealnie, te rzeczy zwykle działają.
    #Zrób wszystko co konieczne aby twój pokój był tak ciemny jak to możliwe, tak żeby było wystarczająco światła żebyś był wstanie dalej to czytać. Zasłoń rolety, wyłącz główne światło i włącz lampkę nocną. Chociaż lepiej żeby była to świeca lub zapalniczka. Nienawidzę tego przypominać ale naprawdę warto wykonać wszystko tak jak mówię. Szkoda by było stracić taką okazję kiedy doszedłeś już tak daleko.
    #Pozwól, że opiszę twoje otoczenie. Jest trochę dziwnie, co nie? Może poświęcimy chwilę żeby rozważyć? Zwykle gdy coś czytasz otoczenie jest już opisane więc możesz zobrazować to sobie w myślach, ale teraz czytasz o swoim własnym otoczeniu, w którym siedzisz w ciemnościach, całkiem sam, czytając i będąc o włos od doświadczenia „magii”. Kiedy byłeś młodszy, czy udawałeś że jesteś bohaterem książki albo filmu i że miliony ludzi czytają o tobie i oglądają co zrobiłeś? Być może to udawanie było prawdziwe?
    #Nie martw się, chociaż, nie jest to magia o której mówiłem wcześniej.
    #Ciesz się to chwilą. Nadchodzi. Nadchodzi „magia”
    #Bardzo szybko, wstań z łóżka albo krzesła. Wstań i podejdź do drzwi które zamknąłeś kilka minut temu. Przyłóż ucho do drzwi i posłuchaj. Wstrzymaj oddech.
    #Zastanawiam się czy mnie słyszysz.
    #Pozwól, że rozwinę temat otoczenia które opisałem chwile wcześniej. Pamiętasz, sam jeden i ciemnym pokoju, czytasz. Tak, dobrze, na zewnątrz tego pokoju, po drugiej stronie tych zamkniętych drzwi, ktoś kogo nie widzisz stoi. To ja. Zastanawiam się czy potrafisz zgadnąć moje imię. Nieco autystycznie mogłeś zauważyć pierwsze litery ostatnich pięciu paragrafów i jak się je wymawia. Jest to jedno z imion które mam.
    #Słyszysz mój oddech? Nie? Możliwe że także wstrzymuję oddech, z uchem przyciśniętym do drzwi, próbując cię usłyszeć.
    #Zaczekaj.
    #Albo możliwe że jest jeszcze ostatni krok, ostatnia instrukcja którą musisz wykonać aby ta „magia” zadziałała.
    #To na co czekasz?
    Ale już, zaproś mnie.
    #No dalej, nie wstydź się! Już ze mną rozmawiałeś wcześniej i odpowiedziałeś na moje pytanie o świetle. Wszystko co musisz zrobić to spytać się mnie o wejście do środka. Widzisz. Wiem że jesteś tam sam, całkiem sam w ciemności. I chce udowodnić że ta magia działa.
    Ostatnio zmieniony przez sw.5 : 24-05-2012, 18:50

  3. #1188
    Avatar Kestivo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Berlin
    Posty
    416
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj SeBa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przecie to kretoszczury z Gothica ;d
    bez kitu, tak samo pomyslalem :D

  4. Reklama
  5. #1189
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj sw.5 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co powiecie na creepypaste "the magic" (moje tłumaczenie)

    harde, propsy ziomek

  6. #1190
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    32
    Posty
    6,788
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj sw.5 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co powiecie na creepypaste "the magic" (moje tłumaczenie)
    Jakoś szczególnie straszne to może nie, ale na pewno ciekawe, aż spojrzałem na drzwi czy ktoś tam nie stoi ;d

  7. #1191

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    nomś
    Wiek
    29
    Posty
    54
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    "The magic" super az sie zaczalem rozgladac po pokoju ;o

    Wrzucajcie coś SERIO strasznego, nie jakies shity ktorych motyw przerabiany byl 2189341298371298 razy :/

  8. Reklama
  9. #1192
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    34
    Posty
    11,076
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    a mógłbyś dać oryginał? ciekaw jestem tych liter
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  10. #1193
    aragorn333

    Domyślny

    Problem w tym, że większość strasznego contentu polskiego internetu została przerobiona 2 lata temu w wakacje w tym temacie.

  11. #1194
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    32
    Posty
    6,788
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    to moze ktos wrzuci powtórki tych najlepszych, mała retrospekcja nie zaszkodzi
    szczegolnie, ze minely juz 2 lata

  12. Reklama
  13. #1195
    Avatar darss5
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    358
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Dokladnie, dajcie te najlepsze, najstraszniejsze jakie były w tym temacie, bo godzina robi sie odpowiednia

  14. #1196
    Avatar Phoenix
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    330
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ten magic dobry
    taki ciekawy, znacie książki o takim zabarwieniu? że autor łączy się z czytelnikiem
    Captain! My Captain!

  15. #1197
    Avatar Mati
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    968
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj darss5 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dokladnie, dajcie te najlepsze, najstraszniejsze jakie były w tym temacie, bo godzina robi sie odpowiednia
    Jestem za chociaż pewnie się okaże że wszystkie już znam.

  16. Reklama
  17. #1198
    Avatar Close Eye
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    998
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj aragorn333 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Problem w tym, że większość strasznego contentu polskiego internetu została przerobiona 2 lata temu w wakacje w tym temacie.
    +1

    magia nie straszna

  18. #1199

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    c==3
    Wiek
    32
    Posty
    2,069
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie potraktuj tego od razu jako bredzenia jakiegoś obłąkańca. Jest jakiś sens tej historii, ale musisz przeczytać to do końca.

    Patrz- wszyscy zastanawiamy się czy podróże w czasie są możliwe, prawda? Otóż, pozwól, że coś ci powiem- są. Wiem, że pewnie w to nie uwierzysz, ale jestem z przyszłości. To naprawdę wspaniała sprawa, móc widzieć przeszłość, oglądać dawne wydarzenia i tak dalej. Wiemy teraz więcej niż kiedykolwiek.

    Za tym wszystkim stoi jednak ważniejszy cel. Nie pozwalają nam zaglądać w przeszłość i NIGDY nie wolno nam kontaktować się z samym sobą. Powiem ci coś- właśnie łamię ten przepis. Tak stary, gadasz z samym sobą; przyszłym sobą. Zabiją mnie za to, ale wiesz co? Pogodziłem się z tym. Mówiąc do ciebie zapobiegam czemuś, co jest GORSZE niż śmierć. Nie mogę ci wprost powiedzieć co masz robić, bo filtry to wyłapią. Nie mogę zrobić zbyt wiele, mogę wysłać ci tylko małą wskazówkę.

    Siebie tylko będę mógł winić, jeśli nie zrozumiesz wiadomości, którą tworzą pierwsze słowa każdego akapitu...

    moze mi ktos wyjasnic sens tej historyjki? za cholere nie moge rozkminic


    @down:

    dzieki

    <faceplam>

    gupie.
    Ostatnio zmieniony przez Tiwi : 14-06-2012, 16:37

  19. #1200
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    33
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Masz się zeschizować czytając "Nie patrz za siebie" ; d

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Smiechowisko - tylko tutaj linki do smiesznych rzeczy
    Przez Palladni w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 668
    Ostatni post: 24-09-2013, 18:23
  2. Najstraszniejsza CREEPYPASTA - konkurs
    Przez konto usunięte w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post: 20-07-2013, 17:55
  3. Straszne przyciny
    Przez bojkowY w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 24-12-2012, 18:54
  4. Straszne spowolnienie internetu. OTL
    Przez Pro Gimbus w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 24-11-2012, 12:08
  5. Straszne schody - mini gra - 30mb na zawał.
    Przez Scyther w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 03-02-2012, 15:43

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •