what u think bout me if i even cant figure what to ink here
moze byc?
Wersja do druku
what u think bout me if i even cant figure what to ink here
moze byc?
https://i.imgur.com/kWzgcrb.png
Robię pod obojczykiem, strona prawa/lewa coś oznacza(tak jak to kiedyś z kolczykami było)?
Dzisiejsze świeże dzieło :3
https://i.imgur.com/HkYvIgF.jpg
No mi również sie to wogóle nie podoba, ale każdy ma swój gust.. więc skoro mu sie podoba, to co wam do tego.
tak z ciekawości, ile dałeś?
hahah, beka z torgów, ziomek zrobił se dziarę, a wy hejty bo wam mamusia nie pozwala xd
nie no, nie kazdemu sie musi podobac, tylko bezsensowne takie jechanie, to że jeden sobie nie zrobi nie znaczy że drugi tez nie musi >.>
czyli jak ktoś sobie robi skorpiona na łydce albo tribala ze smokiem w środku to też jest git, bo mu się podoba :D ?
A co ma nie być git? Przecież to on nosi, nie Ty.
No, ale jednak trzeba liczyć się z tym, że jak wrzuca się fotę na forum to spotka się to z krytyka (pozytywną lub negatywną).
Ziomeczki, ponowię pytanie o polecenie studia / tatuatora, który specjalizuje się (bądź po prostu to ogarnia) w twarzach, kolorach i musi umieć zrobić "wędrujących oczu". Koniecznie Warszawa.
Mam polajkowane Yakuza Tattoo i BloodPainTattoo, ale nie jestem co do nich przekonany.
#dół
Cóż... xD.
Bardziej mi chodziło o to, że jeśli coś wygląda jak szajs to chyba można o tym tak napisać.
oczywiscie, ze git bo to jego dziara, a nie twoja
co nie zmienia faktu, ze skoro tu pokazuje to musi liczyc sie z krytyka
a to skorpion albo tribal wyglada jak szajs? XDCytuj:
Bardziej mi chodziło o to, że jeśli coś wygląda jak szajs to chyba można o tym tak napisać.
hejtujecie to tylko i wylacznie dlatego, ze jest to najbardziej oklepany tatuaz na planeta, wec wyglad tu nie ma nic do rzeczy