polek asty napisał
Jest tu ktoś w stanie ocenić o ile dłuższa jest tu grzywka od reszty? Chcę sobie coś takiego zrobić, ale ciężko mi ocenić jak mam włosy zapuścić żeby jakoś wyglądać do czasu strzyżenia :P
Załącznik 308796
stary powiem tak, bo każdy się pyta tutaj jak ułożyć tą czy tą fryzurę, jak sie obciąć.
Najlepiej pójść do dobrego fryzjera który Ci powie co będzie pasować a co nie.
Każdy z nas ma inne włosy, jedni mają gęste, jedni rzadkie, inni mają zakola, innym wszystkie włosy rosną do góry..
Fryzjer (dobry) najlepiej to oceni i Ci podpowie co i jak, bo takie porady użytkowników torga na sucho to nie jest dobre rozwiązanie, z racji iż nawet nikt nie wie jakie masz włosy.
Mój znajomy ma zakola i fryzurke na bok i niego ten fryz nie wygląda za fajnie, wręcz komicznie czasem bo ma z przodu takiego koguta na bok.
Trzeba mieć idealne włosy żeby fryzurki wyglądały jak u celebrytów którzy nie dość że płacą ogromne pieniądze za stylistów to jeszcze są obcięci idealnie co do cm, to samo modele.
A to że wasza fryzura wygląda inaczej niż na zdj które pokazaliście fryzjerowi to się nie ma co przejmować, bo tak jak już mowilem każdy ma inny rodzaj włosa, a to czy komuś wyjdzie fryzura taka jaką chcę, albo czy wgl będzie pasować to najlepiej potrafi ocenić fryzjer.. rzecz jasna dobry, bo raczej nie pani która obcina na farta za piątke na krakowskim i nie zna się na obecnych trendach.
Ja np płacę za mojego 25zł ale on obcina mnie idealnie (dla mnie), tak jak chcę, wszystko mi podpowiada co mam kupić, jaką szczotkę, jakie kosmetyki, nawet to jak suszyć włosy pod jakim kątem i co używać przy pomocy suszarki, żeby włosy się ułożyły dobrze.
Doradził mi nawet żebym zainwestował w grzebień antystatyczny, bo mam gęste włosy i się nie będą elektryzować jak ma to miejsce w przypadku zwykłych grzebieni.
Osobom z dłuższymi włosami na górze ( ja mam z 10cm chyba) mogę polecić obecny trend - tangle teezer, mój fryzjer mi go polecił.
Możecie się śmiać że to dla dziewczyn itd, ale wg mnie jest świetny, nie wyrywa włosów, i układa je 1000 razy lepiej niż zwykła szczotka bo nie omija żadnego włosa i ich nie plącze.
Zakładki