Reklama
Strona 3 z 7 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuję wątki od 81 do 120 z 242

Forum: O serwisie

Co sądzicie o tym serwisie, czyli Wasze opinie i uwagi na temat naszej strony.

  1. Reklamy

    Na torgu mobilnym wywala milion reklam, to nie wina mojej przeglądarki bo inne strony działają i ktoś w hp też się skarżył. Czy to błąd czy Plutonowi skończyło się kieszonkowe i niebawem powrócimy do złotej ery koparki? :kappa

    Rozpoczęte przez Nextpro
    • Odpowiedzi: 12
    • Wyświetleń: 1,736
    08-01-2019, 16:50 Idź do ostatniego posta
    • Odpowiedzi: 4
    • Wyświetleń: 838
    05-01-2019, 19:36 Idź do ostatniego posta
  2. Halo odbanujcie mnie

    Przed chwila dzialalo a tera pisze ze dostalem bana na ip xd wezcie to usuncie Edit Wgl beka na kompie mam bana. Ale na z telefonu z tego samego ip dziala...

    Rozpoczęte przez BBsrv
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 18
    • Wyświetleń: 3,486
    29-12-2018, 16:05 Idź do ostatniego posta
    • Odpowiedzi: -
    • Wyświetleń: -
    15-12-2018, 00:08 Idź do ostatniego posta
  3. Dział gier

    Witam, w działe gier gry jak pokemony czy lol mają takie fajne ikonki obok tytułów, chciałbym złożyć wniosek o dodanie takiej ikonki do gry Dota żebym wraz z 2 innymi userami grającymi w tą gre mógł się tym nacieszyć, proponuje coś z tej listy -->...

    Rozpoczęte przez Taidio
    • Odpowiedzi: 11
    • Wyświetleń: 10,536
    31-10-2018, 15:08 Idź do ostatniego posta
  4. Kiedy usuno #50

    Witan, Nie chce prowokowac, ale kiedy usuniecie dla mnie #50? Mam to chyba od dwoch miechow wiec tak srednio? Wiem, ze ja forumowy smiec co zasluguje na warn #1000 (still medrzec i wiecej szacunku od was :) ), ale dajcie mi jeszcze jedna szanse zgodnie z regulaminem pls. :zaba ps. moje...

    Rozpoczęte przez Master
    • Odpowiedzi: 6
    • Wyświetleń: 6,301
    25-08-2018, 12:13 Idź do ostatniego posta
  5. Vestia spoof

    Wysłalem Berry'emu dowody odnośnie spoofa Vestii - prosiłbym o zapoznanie się z nimi. Logowanie się na MC to sztuczne podbijanie liczby graczy, a to z kolei wiąże się ze spoofem i złamaniem jednej z kluczowych zasad dot. serwerów na Torgu. Jeśli to nie poskutkuje, umieszczę screeny TUTAJ, dla...

    Rozpoczęte przez Buenos Dia
    • Odpowiedzi: 6
    • Wyświetleń: 2,740
    17-08-2018, 23:03 Idź do ostatniego posta
  6. Kasteria spoof

    Naprawdę nie rozumiem tego - udowodniono w kilkach tematach, że Kasteria używała spoofa, a i nadal jest tutaj. Kiedy coś z tym ktokolwiek zrobi? Jedne serwery dostają bana, a inne nie? Bo jakiś użytkownik forum o tym decyduje? Niedługo rozumiem, że jedna osoba będzie decydowała, kogo tu...

    Rozpoczęte przez Buenos Dia
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 18
    • Wyświetleń: 10,908
    17-08-2018, 17:53 Idź do ostatniego posta
  7. Midas perm Hyde Park

    Grimekk Crus Witam, Nie wiem jakie panują zasady na tym forum, ale ban permanentny za marne prowokacje w dziale Hyde Park to chyba przesada? Ja zostałem uraczony gorszymi ku**ami, ch**ami, tekstami o wyp**dalaniu, a mimo to użytkownicy nie mają perma. Warn 50#, dział Hyde Park ...

    Rozpoczęte przez midas_odwolanie
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    • Odpowiedzi: 69
    • Wyświetleń: 13,599
    17-08-2018, 06:56 Idź do ostatniego posta
  8. Sprawa psa

    Witam, Czy na forum jest chociaz jeden mod, ktoremu nie ucieto jaj? Sprawa psa ciagnie sie juz w chuj czasu, a nikt nie zamierza sie za niego zabrac. Ten czlowiek ma schizofrenie na 100%, a jego obecnosc tutaj nie tylko pogarsza jego stan, ale tez wkurwia innych uzytkownikow forum. Poki siedzial w...

    Rozpoczęte przez Adies
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 22
    • Wyświetleń: 2,579
    15-08-2018, 13:41 Idź do ostatniego posta
  9. Ile jeszcze beda trwały moje warny?

    kiedyś warny znikną czy jednak zawsze będę miał 80 za obraze śmietnika, którego na tym forum nie powinno być od dawna? Mowa tu oczywiśćie o Midasie, który od razu gdy wrócił z banicji wsłał mi czerwony worek

    Rozpoczęte przez orjannilsen1
    • Odpowiedzi: 4
    • Wyświetleń: 5,558
    30-07-2018, 21:52 Idź do ostatniego posta
  10. Dzial tematy serverow

    Zrobi ktos wreszcie porzadek z tymi dinerkami febami otserverlistami i innym syfem? Patrze ooo 7 tematow nowych dzieje sie a tu taki chuj spoof na spoofie pic related: Zakladajac ze gosc ma ok. 20 kont to na kazdym musial dostac bana zanim zakladal nowe do reklamowania teraz nimi odswieza...

    Rozpoczęte przez Profesorek
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    • Odpowiedzi: 50
    • Wyświetleń: 4,906
    30-07-2018, 19:06 Idź do ostatniego posta
  11. Weryfikacja wymian - nowy dział ?

    Proponuję dodać nowy dział do weryfikacjii wymian między użytkownikami forum. Żeby działało tak jak na windbotowym forum. Umożliwiłoby to zdobycie reputacji przy sprzedażach. Wiadomo, że można allegro, ale taki wewnętrzny system też byłby spoko. A i ludzie by widzieli na kogo można bardziej...

    Rozpoczęte przez biaggi12
    • Odpowiedzi: 5
    • Wyświetleń: 874
    30-07-2018, 18:43 Idź do ostatniego posta
  12. Koparka

    Dzień dobry, proszę o wywalenie koparki bo grzeje mi urządzenia multimedialne. Dziękuję.

    Rozpoczęte przez Butek
    • Odpowiedzi: 8
    • Wyświetleń: 1,572
    20-07-2018, 17:21 Idź do ostatniego posta
  13. problem z forum

    na telefonie, jako niezalogowany, wchodzac na podforum "Tematy Serwerów" pokazuje się czysta biała strona i nic poza tym. prosiłbym o sprawdzenie. iphone 7 ios 11 strona glowna dziala dobrze

    Rozpoczęte przez Faniaots
    • Odpowiedzi: 12
    • Wyświetleń: 1,889
    14-07-2018, 21:15 Idź do ostatniego posta
  14. xD

    była sobie ankieta hurr durr wielkie słowa że jesteśmy wszyscy właścicielami torga blabla pierdolenie od rzeczy, że mamy sobie wybrać kto ma zostać, kogo wyjebać, wybory padły, nic się nie zmieniło haan nadal zielony, temat skasowany xD co tu sie? nie o takiego torga nic nie robilem

    Rozpoczęte przez BBsrv
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 22
    • Wyświetleń: 2,914
    09-07-2018, 14:20 Idź do ostatniego posta
  15. Sonda: Pomysł - plusowanie i minusowanie komentarzy

    Eloszka Jak wszyscy wiemy, Archarius rip i mamy nowego Goda Plutona, więc na forum zaczęliśmy dyskusje o zmianach, aby przywrócić jego dawną świetność. Wpadłem na pomysł, jak uatrakcyjnić życie na forum, mianowicie dodanie opcji plusowania i minusowania komentarzy. Co prawda teraz działają...

    Rozpoczęte przez Wind
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 22
    • Wyświetleń: 14,734
    03-07-2018, 16:08 Idź do ostatniego posta
  16. Usuwanie reputacji

    Czy modowie mogą usuwać reputację, albo czy w określonych przypadkach ona znika? Pamiętam że dostałem 3 red bagi od midasa, 1 zniknął, przed mundialem też ktoś we mnie strzelił w temacie o piłce a teraz tego nie widzę (a mój redbag którego dałem w drugą stronę istnieje, a działo się to w ten sam...

    Rozpoczęte przez Nextpro
    • Odpowiedzi: 8
    • Wyświetleń: 1,565
    29-06-2018, 17:33 Idź do ostatniego posta
  17. Sens istnienia witryny tibia.org.pl

    Witam jest wg. Was jakiś sens istnienia story tibia.org.pl? Nie lepiej zostawić samo forum, a główną stronkę wyjebać w pizdu? Nic tam już nie jest od chyba 8 lat aktualizowane, zresztą obecnie nie ma sensu konkurować z tibiopedią lub tibia-wiki ???

    Rozpoczęte przez Wind
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 21
    • Wyświetleń: 3,624
    28-06-2018, 00:36 Idź do ostatniego posta
  18. Sonda: We dodaj shoutbox

    Może aby ożywić tego otsa dodamy SHOUTBOX? Zaraz obok listy użyszkodników albo na samej górze!

    Rozpoczęte przez Rahilux
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 17
    • Wyświetleń: 1,975
    27-06-2018, 21:15 Idź do ostatniego posta
  19. Zmiany na forum - dyskusja

    Hej, Czas na działania. W tym temacie dyskutujemy nad konkretnymi pomysłami na zmiany na forum. Tradycyjnie - najpierw dyskusja, później (jeśli potrzebna) ankieta. To jest również miejsce, w którym możesz zaproponować swój pomysł/ideę. Jesteśmy w takim miejscu, że każdy poważny post na pewno...

    Rozpoczęte przez Pluton
    13 Strony
    1 2 3 ... 13
    • Odpowiedzi: 181
    • Wyświetleń: 41,959
    14-06-2018, 14:45 Idź do ostatniego posta
  20. błendy po przenosinach

    - reputacja jest zjebana, w białym layoucie prawie każdy ma max kwadracików (w dodatku są one jakieś małe), w brązowym nie widać ich w ogóle i nie widać też przycisków od reputów/reportów - nie działa przełączanie z białego layoutu na brązowy (w drugą stronę działa), trzeba przez link...

    Rozpoczęte przez Tibiarz
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 27
    • Wyświetleń: 4,835
    13-06-2018, 14:58 Idź do ostatniego posta
  21. czy burian sie usunal z bazy danych?

    delete from users where username = 'burian'??????????

    Rozpoczęte przez konto usunięte
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 15
    • Wyświetleń: 2,062
    07-06-2018, 22:10 Idź do ostatniego posta
  22. Zdjęcia użytkowników

    co się stało z tematem?

    Rozpoczęte przez moth
    • Odpowiedzi: 11
    • Wyświetleń: 3,137
    07-06-2018, 12:48 Idź do ostatniego posta
  23. oddajcie moje odwolanie

    Halo pisze do modow ale oni , albo robia guwnoburze i nie maja czasu (hehe) i temat zamkniety juz mc i nikt laskawie nie odblokowal XD stawiam warunki jasno zabierajcie te # 50 chunie tym razeme / odblokujcie temat i tam dokonczymy wspaniala dyskusje, albo wypuszcze danjelka i forum padnie...

    Rozpoczęte przez M4teu$z
    • Odpowiedzi: 5
    • Wyświetleń: 898
    07-06-2018, 12:42 Idź do ostatniego posta
    • Odpowiedzi: -
    • Wyświetleń: -
    06-06-2018, 19:01 Idź do ostatniego posta
  24. Torg premium

    No Elo jak nie ma torg premium to co teraz z animowanymi awatarami i własnymi sygnami? :hmm Apng odblokowane jest to może odblokujecie też gify :hmm

    Rozpoczęte przez moth
    • Odpowiedzi: 1
    • Wyświetleń: 534
    06-06-2018, 17:38 Idź do ostatniego posta
  25. najbardziej zreputowany post

    elo mode wiecie moze jaki post dostal najwiecej pkt reputacji? z ciekawosci pytam tylko

    Rozpoczęte przez konto usunięte
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    • Odpowiedzi: 66
    • Wyświetleń: 32,371
    02-06-2018, 22:10 Idź do ostatniego posta
  26. Przeniesiono: Odwołanie od warna - c.d.

    Przepraszam bardzo, ale z jakiej racji haan teraz zamknął temat i nie dał się wypowiedzieć innym? Sam osądził swoją sprawę i wsio? // z takiej, ze ten temat to nie HP i jest narzedziem dla administratorow, ktorzy moga zmienic moja decyzje, a nie dla uzytkownikow, ktorzy chca sie poklocic bo tak...

    Rozpoczęte przez Tibiarz
    • Odpowiedzi: -
    • Wyświetleń: -
    01-06-2018, 15:43 Idź do ostatniego posta
  27. arch [*]

    Kto jest nowym właścicielem? danjelek;? :hmm:huckster

    Rozpoczęte przez Taidio
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    • Odpowiedzi: 50
    • Wyświetleń: 9,508
    28-05-2018, 07:08 Idź do ostatniego posta
  28. Mobilna wersja Torg.pl

    Witam serdecznie! Skoro młodzieżowe forum Torg.pl zmieniło właściciela, to czy istnieje szansa na poważne zmiany i rozwój forum, w tym wprowadzenie wersji mobilnej serwisu torg.pl? Pozdrawiam!

    Rozpoczęte przez Wind
    • Odpowiedzi: 11
    • Wyświetleń: 1,667
    28-05-2018, 00:51 Idź do ostatniego posta
  29. Pytanie o tematy Medivijskie Tibijskie

    Halo, gdzie się podziały tematy legacy i spectrum? Zawsze wieczorem czytałem te tematy w celu rozluźnienia, czy możecie je przywrócić? Chciałbym również wiedzieć dlaczego spadły z rowerka czy już reklama na torgówce zła bo uzyszkodnicy krytykowali zmiany? Pozdrawiam liczę na szybką odpowiedź.

    Rozpoczęte przez Kolisz
    • Odpowiedzi: 10
    • Wyświetleń: 1,872
    24-05-2018, 19:52 Idź do ostatniego posta
  30. Koparka na torgu

    Może ktoś wyrzucić tą skurwiałą koparkę na torgu bo serio nei chcę mi sięjuż słuchać wycia moich wiatraków w kompie. Z góry dzięki

    Rozpoczęte przez Xoltro
    • Odpowiedzi: 14
    • Wyświetleń: 2,167
    21-05-2018, 17:51 Idź do ostatniego posta
  31. Koparka

    Znowu na torgu działa sobie kopareczka

    Rozpoczęte przez Merinksban
    • Odpowiedzi: 5
    • Wyświetleń: 1,326
    21-04-2018, 16:46 Idź do ostatniego posta
  32. Jak wyłączyć ten pasek po prawej?

    Witam! Ostatnio ten pasek po prawej sam się rozwinął, kiedyś nie było problemów go schować naciskając te dwie strzałki po prawej, lecz teraz to nie działa, jakieś pomysły?

    Rozpoczęte przez GaryTroy
    • Odpowiedzi: 12
    • Wyświetleń: 4,118
    18-04-2018, 10:44 Idź do ostatniego posta
  33. Przypięty temat 'Aktualności i polityka" w dziale "O wszystkim i o niczym"

    Witam szanownych Torgowiczów. Jak wszyscy wiedzą z początkiem roku szanowna administracja skasowała dział Aktualności, w którym można było merytorycznie porozmawiać na ciekawe tematy dotyczące świata, wydarzeń, polityki czy ekonomii. Powodem miało być rzekomo niskie zainteresowanie tym działem...

    Rozpoczęte przez Wind
    • Odpowiedzi: 14
    • Wyświetleń: 1,975
    16-04-2018, 22:19 Idź do ostatniego posta
  34. to niezły torg

    Surfuje sobie po internecie, muzyczka w słuchawkach, uśmiech na twarzy, promyki słońca głaszczą moją twarz przez okno, jest pięknie Nagle włączam torga i JEB co jest kurwa123

    Rozpoczęte przez Taidio
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 24
    • Wyświetleń: 3,126
    10-04-2018, 09:01 Idź do ostatniego posta
  35. webm

    dajcie webmy

    Rozpoczęte przez konto usunięte
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 19
    • Wyświetleń: 2,506
    06-04-2018, 19:31 Idź do ostatniego posta
  36. Przemo szeryf SiO

    zakladam ten temat, bo juz nie pierwszy ani nie drugi raz taka sytuacja ma miejsce. w skrocie - przemo 'doradza' komus odnosnie czesci komputerowych. generalnie fajnie, bo pomocny modek - z tym ze nikt nie weryfikuje tego, co doradza i jak doradza, no i tu pojawia sie problem. no i dzisiaj tez...

    Rozpoczęte przez cowboy
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 22
    • Wyświetleń: 3,168
    03-04-2018, 20:41 Idź do ostatniego posta
  37. responsywny forumek

    Kiedy?

    Rozpoczęte przez haxigi
    • Odpowiedzi: 14
    • Wyświetleń: 1,640
    02-04-2018, 15:28 Idź do ostatniego posta

Informacje i opcje forum

Użytkownicy przeglądający forum

Aktualnie 4 użytkowników przegląda to forum. (0 użytkowników i 4 gości)

Reklama

Opcje wyświetlania tematów

Użyj tej opcji, aby wyświetlić tylko tematy napisane po wybranej dacie.

Pozwala wybrać kryterium, według którego będzie wyświetlana lista tematów.

Sortuj tematy...

Uwaga: przy sortowaniu według daty w kolejności malejącej, jako pierwsze będą pokazane najnowsze wyniki.

Objaśnienie ikon

Zawiera nowe posty
Zawiera nowe posty
Brak nowych postów
Brak nowych postów
Więcej niż 100 odpowiedzi lub 2000 wyświetleń
Popularny temat z nowymi postami
Więcej niż 100 odpowiedzi lub 2000 wyświetleń
Popularny temat bez nowych postów
Temat zamknięty
Temat zamknięty
Temat zawiera wiadomość napisaną przez Ciebie
Udzielałeś się w tym temacie

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •