Reklama
Strona 2 z 7 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuję wątki od 41 do 80 z 242

Forum: O serwisie

Co sądzicie o tym serwisie, czyli Wasze opinie i uwagi na temat naszej strony.

  1. dzial - odwolania

    proponuje usunac ten smieszny dzial skoro administracja nie ma czasu na rozpatrzenie wniosku, a moderatorzy stoja murem za soba. prosty przyklad mojego ostatniego odwolania, gdzie wskazalem ze nie zlamalem regulaminu (ktorego w sumie nie ma), a ban i tak zostal podtrzymany bo nie ma nikogo kto...

    Rozpoczęte przez mc maskota
    3 Strony
    1 2 3
    dzial, nie, odwolania, regulaminu, zlamalem
    • Odpowiedzi: 35
    • Wyświetleń: 3,920
    03-03-2021, 09:21 Idź do ostatniego posta
  2. To koniec (nie clickbait)

    Soundtrack: Witam, jako, ze wszyscy jestesmy wlascicielami forum, a do tego niedawno nastapila zmiana glowy rodziny to uwazam, ze kazdy powinien miec dostep do tych informacji. Kilka dni temu skontaktowalem sie z nowym wlascicielem torg.pl z celu uzyskania jakichs informacji na temat...

    Rozpoczęte przez Jan Kaktus Wielki
    13 Strony
    1 2 3 ... 13
    • Odpowiedzi: 186
    • Wyświetleń: 14,488
    31-01-2021, 00:12 Idź do ostatniego posta
  3. Torg Awards 2020 – głosowanie

    Wyniki głosowania: Torg Awards 2020 – wyniki W tym roku w każdej kategorii możecie oddać maksymalnie 2 głosy. Kategorie w tej edycji Torg Awards wyglądają następująco: Kadrowicz Użytkownik Żartowniś Mędrzec Pomocnik

    Rozpoczęte przez Decretis
    3 Strony
    1 2 3
    awards, głosowanie, konkurs, plebiscyt, torg awards, torg awards 2020
    • Odpowiedzi: 41
    • Wyświetleń: 12,296
    31-12-2020, 13:53 Idź do ostatniego posta
  4. administracja czyta prywatne wiadomosci

    wnosze o usuniecie tego guzika, ktory znajduje sie w prywatnych wiadomosciach (rodo) jako ze jestem poszkodowany, chcialbym, aby nikt wiecej nie byl ukarany w ten sam sposob co ja. zreszta nawet w regulaminie jest napisane, abysmy szanowali swoja prywatnosc wiec na jakiej podstawie...

    Rozpoczęte przez Maskot
    jak, nie, prywatne, sie, wiadomości
    • Odpowiedzi: 2
    • Wyświetleń: 2,377
    22-11-2020, 18:25 Idź do ostatniego posta
  5. Historia seriwsu Tibia.org.pl

    Spisał ktoś na kamiennych płytach historię?

    Rozpoczęte przez Aver
    historia, ktos, seriwsu, spisał, tibia.org.pl
    • Odpowiedzi: 11
    • Wyświetleń: 3,650
    01-11-2020, 12:21 Idź do ostatniego posta
  6. Szczęśliwy numerek

    W szkole osoba ze szczęśliwym numerkiem nie mogła być brana do odpowiedzi, na torgu szczęśliwy userek:pogchamp nie mógłby w tym dniu dostać warna Myślę ze niektorym by to pomogło w dyskusjach o tibiantisie:ezy taki goryl z immunity to by bylo cos, jakis skrypt ktory codziennie losowalby 1 usera...

    Rozpoczęte przez Taidio
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 24
    • Wyświetleń: 7,454
    23-10-2020, 16:25 Idź do ostatniego posta
  7. baze danych

    wypierdoliło weź tam kodzik zmien i ustaw wiecej połączeń w puli do bazki pzdr

    Rozpoczęte przez Terr
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 19
    • Wyświetleń: 1,856
    15-10-2020, 13:23 Idź do ostatniego posta
  8. CHCA MNIE WYKONCZYC, NAJPIERW PIES POTEM XIVAN TERAZ JA

    WITAM MOJE POSTY SA NOTORYCZNIE EDYTOWANE PRZEZ PEWNEGO MODERATORA Od pewnego czasu moje posty sa pisane odwrotnie, temu mialem halucynacje i urojenia przez ostatni czas. Porownajcie moje posty. Norma. I INWERSJA. Filmik pochodzi z mego konta tibiantis i telefonu. xD ahhhhhhhhhhhhh kuhhhwy polacy...

    Rozpoczęte przez Zodiak
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 21
    • Wyświetleń: 4,129
    15-10-2020, 13:18 Idź do ostatniego posta
  9. jak to w koncu jest

    gdzie mozna sie wyzywac i czy w ogole mozna sie wyzywac? bo skoro z tego co widze wyzywanie w rep00tach jest legalne, tak samo w hyde parku. tak samo administracja moze wyzywac userow, ale userzy administracji juz nie, to chcialbym uslyszec jakies sprostowanie bo na forumku chyba nigdzie nie ma...

    Rozpoczęte przez Maskot
    2 Strony
    1 2
    czy, jak, nie, tak, wyzywac
    • Odpowiedzi: 19
    • Wyświetleń: 8,693
    19-09-2020, 10:04 Idź do ostatniego posta
  10. Redbagi - brak cd

    Rozpoczęte przez Pingwinq
    • Odpowiedzi: 11
    • Wyświetleń: 2,107
    17-09-2020, 09:51 Idź do ostatniego posta
  11. witam

    czy moge prosic o jakis medal?? kazdy ma i tez bym chcial, mysle ze po 11 latach na forumku za cos mi sie nalezy

    Rozpoczęte przez Maskot
    2 Strony
    1 2
    czy, jakis, mogę, prosić, witam
    • Odpowiedzi: 19
    • Wyświetleń: 11,202
    06-09-2020, 20:23 Idź do ostatniego posta
  12. :monkaS

    :monkas

    Rozpoczęte przez Taidio
    • Odpowiedzi: 7
    • Wyświetleń: 1,089
    02-09-2020, 21:18 Idź do ostatniego posta
  13. Usuncie mi konto

    chcem skonczyc prosze usuncie mnie

    Rozpoczęte przez Wakesuioespeps
    chcem, konto, proszę, skonczyc, usuncie
    • Odpowiedzi: 11
    • Wyświetleń: 11,014
    26-08-2020, 20:47 Idź do ostatniego posta
  14. Hyde park widoczny dla niezalogowanych

    czemu teraz kazdy ma dostep do hydeparku teraz glupio mi tam pisac jeszcze ktos przeczyta (np. moja mama) ale bedzie przypex zadam aby dostep do hydeparku byl tylko dla zalogowanych

    Rozpoczęte przez Wakesuioespeps
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 21
    • Wyświetleń: 13,517
    18-07-2020, 21:39 Idź do ostatniego posta
  15. Kolorki rang

    Hejka okejka Kolory rang sa bardzo ale bardzo mylace bo czerwony pasuje bardziej do administratora serwisu, pokazuje wladze i panowanie a zolty do jakiegos podrzednego moderatora co pracuje za darmo i mozna na niego pluc prosze bardzo o rozwazanie mojej propozycji

    Rozpoczęte przez Wakesuioespeps
    bardzo, darmo, moderatora, podrzednego, rang
    • Odpowiedzi: 5
    • Wyświetleń: 1,415
    13-07-2020, 15:45 Idź do ostatniego posta
  16. Usuniecie konta

    Dzien dobry wszystkim! Zastanawiałem się w jaki sposób mogę usunąć moje konto na TORG. Nie mogę znaleźć tegj opcji, a całkiem mi na tym zależy. Będę bardzo wdzięczny za pomoc :) Pozdrawiam BTKM

    Rozpoczęte przez Torg User
    mogę, pomoc, pozdrawiam, tegj, usuniecie
    • Odpowiedzi: 12
    • Wyświetleń: 11,596
    10-07-2020, 19:06 Idź do ostatniego posta
  17. regulamin to jest kurwa jakis zart

    dobra bo miesiac temu zostalem zbanowany totalnie z pizdy ale nie chcialo mi sie juz pisac o unbana i tera takie pytanie jest gdzies jakis regulamin inny niz Regulamin bo tutaj tak naprawde chuja jest napisane co mozna a co nie i jeden spierdolony moderator cie zbanuje a drugi nie bo dla...

    Rozpoczęte przez Maskot
    3 Strony
    1 2 3
    • Odpowiedzi: 32
    • Wyświetleń: 4,895
    30-06-2020, 21:11 Idź do ostatniego posta
  18. Mniejszość muzlumanska na torgu

    Panie Decretis; bardzo szanuje za dodanie tęczowych nickow dla mniejszości homoseksualnej na torgu Chciałbym również prosić o dodaniu półksiężyca obok nicku dla ludzi wyznania allahowego jak ja. Dziękuję

    Rozpoczęte przez Hotarti
    • Odpowiedzi: 9
    • Wyświetleń: 3,018
    27-06-2020, 16:46 Idź do ostatniego posta
  19. pytanko mam

    czy były administrator minsafo osiągnął już stopień naukowy doktora??

    Rozpoczęte przez Terr
    administrator, były, czy, mam, pytanko
    • Odpowiedzi: 2
    • Wyświetleń: 2,341
    06-06-2020, 06:33 Idź do ostatniego posta
  20. appreciation thread

    Tutaj możecie podziękować dla administracji że utrzymują dla nas ten kurwidołek. Dziękuję pan administrator :bloodtrail

    Rozpoczęte przez moth
    appreciation, dla, mozecie, thread, tutaj
    • Odpowiedzi: 11
    • Wyświetleń: 4,100
    24-05-2020, 12:40 Idź do ostatniego posta
  21. Odwołanie od warna i praca moderatora tibia77

    Dzień dobry cześć i czołem, na wstępie zaznaczę, że mam świadomość istnienia działu "odwołania", jednakże temat niejako łączy ze sobą dwie kwestie, także postuję go tutaj. Proszę jednak uznać to za odwołanie od warna dostałem #30 od tibjarza nie rozumiem czemu, za ten oto post w temacie...

    Rozpoczęte przez Nextpro
    3 Strony
    1 2 3
    jest, nie, post, sie, tibjarz
    • Odpowiedzi: 36
    • Wyświetleń: 7,527
    18-05-2020, 19:20 Idź do ostatniego posta
  22. Mój profil

    siema, jakiś błąd jest ponieważ jak klikam na swój profil wyskakuje mi jakiś inny, nie mój. mało się ostatnim czasy udzielam na forum, aloe bym sobie przypominał stare posty typu jak kręcić swojego pornola ile za to siana bd itd.

    Rozpoczęte przez Chudy
    3 Strony
    1 2 3
    • Odpowiedzi: 37
    • Wyświetleń: 5,834
    15-05-2020, 22:01 Idź do ostatniego posta
  23. Bugando forumek

    Decretis; Sygny poznikały (o juz są) i nie idzie przestawić strefy czasowej, może to przez te szablony co modyfikowałeś. Ja mam GMT, a chcialbym +2 Nie wiem czy to u wszystkich czy tylko u mnie. Używam brązowej skórki jak Pan Bóg przykazał

    Rozpoczęte przez Lord
    bóg, bugando, czy, modyfikowałeś, nie
    • Odpowiedzi: 4
    • Wyświetleń: 1,339
    11-05-2020, 22:08 Idź do ostatniego posta
  24. MP4

    @<a href="https://torg.pl/members/decretis.html" target="_blank">Decretis</a> ; mam prośbę, dodasz mozliwosc odpalania filmikow mp4 w tagu ? Kod html jest w miare prosty, a ulatwilo by to zycie grajkom co wrzucaja gify z zasadzek, bo wtedy by sie wrzucilo .mp4 z Gyazo Aktualnie jesli wrzuce .mp4...

    Rozpoczęte przez Lord
    .mp4, mp4, prostu, sie, video
    • Odpowiedzi: 4
    • Wyświetleń: 1,273
    07-05-2020, 13:36 Idź do ostatniego posta
  25. Dziwny artefakt/bug/ficzer na tapatalku

    Siema. Zaczęło mnie to troszkę irytować, więc zgłaszam/pytam co z tym zrobić. W każdym temacie o tibiantisie, gdy przeglądam przez aplikację tapatalk, co kilka - kilkanaście postów pokazuje mi się ten "post", pierwszy od góry na screenshocie, jak to usunąć =\ czasem ma te...

    Rozpoczęte przez Dark angel on azura
    czasem, dziwny, usunąć, screenshocie, jak
    • Odpowiedzi: 3
    • Wyświetleń: 826
    17-04-2020, 11:04 Idź do ostatniego posta
  26. Niepoważnego zachowania haana ciąg dalszy

    Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że ten temat NIE jest odwołaniem, więc proszę go nie przenosić, ani nie zamykać. O co więc chodzi? Otusz, zraportowałem wczoraj ten post:...

    Rozpoczęte przez Tibiarz
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    • Odpowiedzi: 63
    • Wyświetleń: 7,081
    29-03-2020, 16:08 Idź do ostatniego posta
  27. Brak dropdownu z prefixem - handel

    Hej Nie jestem w stanie założyć nowego tematu w dziale giełda, postacie itd. Nie widzę u siebie pola z prefixem tematu. Patrzyłem na 2 przeglądarkach i na telefonie też. Ratujcie!

    Rozpoczęte przez polbi
    brak, nie, prefixem, siebie, tematu
    • Odpowiedzi: 8
    • Wyświetleń: 15,008
    09-02-2020, 13:54 Idź do ostatniego posta
  28. Odzyskanie starego konta

    Siemka, Pisałem tickety ale na nic. Prośba pomożcie odzyskać stare konto moje. nick: rysiek. Nie pamietam jaki mail tam był a passy nie wchodzą. @decretis @crus Pozdrawiam rysiek.

    Rozpoczęte przez rysiek..
    @crus, nick, nie, odzyskanie, rysiek
    • Odpowiedzi: 7
    • Wyświetleń: 8,872
    04-02-2020, 00:03 Idź do ostatniego posta
  29. Jak usunac konto

    JAk usunac konto chce zniknac na zawsze

    Rozpoczęte przez opseaiaspoeao
    chce, jak, konto, usunac, zniknac
    • Odpowiedzi: 3
    • Wyświetleń: 1,732
    01-02-2020, 21:24 Idź do ostatniego posta
  30. oddajcie starom czcionke

    tak wlasnie

    Rozpoczęte przez matizioom
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 25
    • Wyświetleń: 16,660
    10-12-2019, 11:12 Idź do ostatniego posta
  31. pytanko

    ostatnie pytanko, bo juz mi się nudzą te mc czy moderacje ostatnimi dniami pojebało? na całym forum, w każdym dziale ludzie się wyzywają, czasem dla żartów, czasem nie i jest essa, a w temacie który założyłem i który często aktualizowałem o wiedźminie za głupią odpowiedź na głupie pytanie "Gdzie...

    Rozpoczęte przez pytanko
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    • Odpowiedzi: 58
    • Wyświetleń: 9,684
    11-11-2019, 08:22 Idź do ostatniego posta
  32. odwołanie

    No witam wszystkich :) Chciałem się odwołać od bana, dlatego że dostałem go za niewinność, bez żadnej informacji od kogo i za co. Ponadto każdy wie, że jestem przykładnym obywatelem i solą tego forum, utrzymującą je przy życiu i aktywnie działającą na jego chwałę, tworząc otsa nową grę Torgera...

    Rozpoczęte przez tibia88
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    dlatego, utrudnia, lordcompi, potwierdzić, mogą
    • Odpowiedzi: 53
    • Wyświetleń: 5,200
    16-08-2019, 20:20 Idź do ostatniego posta
  33. Tortowe premium

    Panowie o ID usera < 300 Dlaczego nie mozna kupic premki na torgu za btc lub szybkie platnosci typu tpay? Byscie mieli po pierwsze a) Nizsza cene bo marza 70% do zydow by nie obowiazywala b) Multum dostawcow autobuy ma dostepne API wiec mozna by bylo zautomatyzowac c) Szybkie platnosci takze...

    Rozpoczęte przez Lord
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 20
    • Wyświetleń: 15,672
    14-07-2019, 11:08 Idź do ostatniego posta
  34. Cenzura na forum

    Dobry wieczór Dlaczego na forum została wprowadzona cenzura i użytkownicy forum nie mogą zobaczyć tematów odwoławczych zbanowanych użytkowników? Od zawsze był to nieodłączny element życia forum, torgowe sądy przyciągały wielu zainteresowanych oraz były nauką pokory i przestrogą dla wielu z nich,...

    Rozpoczęte przez Nextpro
    8 Strony
    1 2 3 ... 8
    • Odpowiedzi: 116
    • Wyświetleń: 12,429
    03-07-2019, 19:48 Idź do ostatniego posta
  35. limity

    znieście te zjebane limity albo je zmniejszcie bo jak mam greenbaga rzucić dla aquiva jak wieczne cd mam raz na 4 dni czy coś takiego i będzie perfekto

    Rozpoczęte przez moth
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 26
    • Wyświetleń: 21,447
    23-05-2019, 20:37 Idź do ostatniego posta
  36. nowe emotki

    chciałbym podziękować administracji za rozwój forum oraz wprowadzenie nowych emotek, mam nadzieje ze w przyszlosci bedzie ich wiecej bo bardzo mnie cieszą :monkahmm :monkas :thisisfine :psyduck

    Rozpoczęte przez Taidio
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    • Odpowiedzi: 64
    • Wyświetleń: 40,590
    16-04-2019, 20:48 Idź do ostatniego posta
  37. Kursor do wyboru

    Elo, zgodnie z prośbami dodałem opcję zmiany kursora na klasycznego FS-a :ezy Opcję można zmienić w profilu: https://torg.pl/profile.php?do=editprofile

    Rozpoczęte przez Decretis
    • Odpowiedzi: 13
    • Wyświetleń: 8,678
    04-04-2019, 02:45 Idź do ostatniego posta
  38. idz pan w ..uj

    klade na te fire swordy jako kursor, ale ta czcionka to o dupe rozbic, dajce kurwa normalna :nosaczsmutek <--jeszcze ten zjebany ryj z nicolasem nie o takiego torga zupelnie nic nie robilem

    Rozpoczęte przez Snoffie
    • Odpowiedzi: 14
    • Wyświetleń: 1,818
    01-04-2019, 22:08 Idź do ostatniego posta
  39. wypierdolenie konta w kosmos

    no elo, jest opcja wyjebania konta tak totalnie? nie ban tylko usunięcie nie chcę mieć już nic wspólnego z tym zapierdziałym forum zasiedlonym przez bandę kretynów

    Rozpoczęte przez konto usunięte
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    • Odpowiedzi: 46
    • Wyświetleń: 5,989
    27-01-2019, 18:44 Idź do ostatniego posta
  40. Nowe tematy z prawej strony

    Elo mordy, wcielo mi te tabelke z nowymi tematami co byla po prawiej stronie forumka. Jak zrobic by tabelka wrocila na swoje miejsce?

    Rozpoczęte przez jata12
    • Odpowiedzi: 2
    • Wyświetleń: 981
    09-01-2019, 21:37 Idź do ostatniego posta

Informacje i opcje forum

Użytkownicy przeglądający forum

Aktualnie 4 użytkowników przegląda to forum. (0 użytkowników i 4 gości)

Reklama

Opcje wyświetlania tematów

Użyj tej opcji, aby wyświetlić tylko tematy napisane po wybranej dacie.

Pozwala wybrać kryterium, według którego będzie wyświetlana lista tematów.

Sortuj tematy...

Uwaga: przy sortowaniu według daty w kolejności malejącej, jako pierwsze będą pokazane najnowsze wyniki.

Objaśnienie ikon

Zawiera nowe posty
Zawiera nowe posty
Brak nowych postów
Brak nowych postów
Więcej niż 100 odpowiedzi lub 2000 wyświetleń
Popularny temat z nowymi postami
Więcej niż 100 odpowiedzi lub 2000 wyświetleń
Popularny temat bez nowych postów
Temat zamknięty
Temat zamknięty
Temat zawiera wiadomość napisaną przez Ciebie
Udzielałeś się w tym temacie

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •